KSW

Intensywne treningi Roberto Soldića do hitowej walki z Mamedem Khalidovem! (VIDEO)

Największa walka w historii KSW i najdroższe starcie w dziejach polskiego MMA będzie pojedynkiem wieczoru gali KSW 65 w Gliwicach. Dwaj uwielbiani przez kibiców mistrzowie skrzyżują rękawice już 18 grudnia w Arenie Gliwice. Niekwestionowana legenda organizacji, Mamed Khalidov (35-7-2), zmierzy się z dominatorem kategorii półśredniej, Roberto Soldiciem (19-3), a stawką będzie pas kategorii średniej.

Roberto Soldić jest uważany za jednego z najniebezpieczniejszych zawodników w Europie. Na swoją renomę zapracował fenomenalnymi zwycięstwami, które najczęściej dopisywał do rekordu po spektakularnym znokautowaniu przeciwników. Już w pierwszym starciu dla KSW, 22-letni ówcześnie Chorwat, zmierzył się z Borysem Mańkowskim i zupełnie zdemolował panującego mistrza. „Robocop” zdobył pas i został drugim najmłodszym czempionem w dziejach organizacji KSW.

Reprezentant UFD Gym wejdzie do klatki po passie 6 zwycięstw, a pięć z tych wygranych bojów kończył przez nokaut, trzykrotnie w pierwszej odsłonie. W całej swojej karierze Soldić 16 razy odprawiał przeciwników za pomocą uderzeń i kopnięć.

Treningi Roberto Soldića przed walką z Mamedem Khalidovem

„Robocop” intensywnie przygotowuje się do walki z Mamedem Khalidovem, który jest największą gwiazdą w ponad 15-letniej historii KSW. W całej karierze Khalidov stoczył 44 pojedynki, z których 31 kończył przez nokauty lub poddania.

Sprawdź!  (VIDEO) Zobaczymy kolejne KO? KSW przypomina najlepsze nokauty Pudzianowskiego!

Nagranie z treningów Soldića:

Kto waszym zdaniem wygra walkę wieczoru KSW 65: Soldić vs Khalidov?

Źródło: kswmma.com

Szymon

Interesuje się motoryzacją, podróżami, ale przede wszystkim sportami walki, z którymi jestem związany od najmłodszych lat. Już jako dziecko uczęszczałem na treningi boksu, następnie próbowałem swoich sił w MMA, jednak przez kontuzję kolana nie mogłem poświęcić się tej dyscyplinie w stu procentach.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.