UFC

Khamzat Chimaev odpowiada za nazwanie go „Wytryskiem”!

Khamzat Chimaev długo nie kazał czekać na odpowiedź! Colby Covington obrażał Czeczena na dniu medialnym przed UFC 268.

UFC 268 już w ten weekend. W walce wieczoru Colby Covington po raz kolejny w karierze stanie przed szansą zdobycia pasa kategorii półśredniej. Jak na UFC 245, tak i teraz mistrzem jest Kamaru Usman. „Chaos” twierdził, że Nigeryjczyk otrzymał od federacji ultimatum i tylko dlatego dojdzie do pojedynku na UFC 268.

Kamaru Usman stwierdził, że Covington będzie gadał cokolwiek, a sam mistrz nie odczuwa żadnej niechęci wobec pretendenta. Ten z kolei obrał sobie za celKhamzata Chimaeva.

– „Wytrysk” Chimaev musi jeszcze popracować. Tylko 3 walki w UFC to za mało. Szybko podbijacie tego gościa, ale nie zapominajmy, że na łopatki rozłożyło go pospolite przeziębienie.

Choroba, którą przeżył „Borz” w rzeczywistości nie była przeziębieniem. Khamzat przetrwał koronawirusa, przez co przez wiele miesięcy nie mógł trenować oraz występować w oktagonie.

– Chciał przejść na emeryturę z powodu przeziębienia. 99,9% ludzi przeżywa tę chorobę. A „Wytrysk” Chimaev był gotów poddać się i zawiesić rękawice na kołku. Nie chce ze mną walczyć. Szanse na przeżycie walki ze mną ma mniejsze, niż 99,9%. – kontynuował Colby Covington.

Sprawdź!  Spięcie pomiędzy zawodnikami w ośrodku UFC! "Jest k***sko przerażony!"

Khamzat Chimaev odpowiada

Khamzat Chimaev szybko zareagował na słowa pretendenta do mistrzostwa dywizji półśredniej. Czeczen reprezentujący Szwecję zamieścił serię wpisów na Twitterze, w których wyśmiewał Colby Covingtona podkreślając jednocześnie swój nieskazitelny rekord 10 wygranych i 0 porażek:

Nigdy nie zobaczycie mnie w takim stanie.

Khamzat Chimaev wygrał swój ostatni pojedynek na UFC 267. „Borz” już w pierwszej rundzie poddał chińskiego oponenta, którym był Jingliang Li.

UFC obejrzysz w STS TV za darmo! Wystarczy otworzyć konto – tutajSTS ma prawa do transmitowania wszystkich gal UFC numerowanych i nie tylko do końca 2023 roku!

OTWÓRZ KONTO -> OGLĄDAJ GALE UFC ONLINE!

Źródło: Twitter

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.