FAME MMA

Murański zapowiada hitową walkę: „Tego Polska jeszcze nie widziała. Będą o tym trąbiły europejskie a może i światowe media”

Mateusz Murański w jednym z ostatnich wywiadów zapowiedział hitowy pojedynek, jakiego polskie freak fighty jeszcze nie widziały.

„Muran” we freak fightach ma już za sobą 8 pojedynków i 4 zwycięstwa. Przegrał dwukrotnie z Arkadiuszem Tańcula i dwa starcia bokserskie z bardziej doświadczonymi rywalami. Mateusz nie zamierza zwalniać tempa i już w grudniu zobaczymy kolejne starcie, tym razem z Pawłem Bombą.

Murański zapowiada hitową walkę na FAME!

Jak się okazuje, „Scarface” nie jest rywalem, na którym Murański skupia się najbardziej. Jak wiemy, zamierza go szybko znokautować i wrócić do przygotowań, gdyż zdradził, że w 2023 roku czeka go wielkie wyzwanie. Z jego słów można wywnioskować, że stanie do walki z profesjonalnym zawodnikiem.

– Ja mam przed sobą mega wyzwanie w pierwszym kwartał 2023 roku w FAME. To jest wyzwanie życia i będą o tym trąbiły europejskie, a może nawet i światowe… Wyzwanie życia w FAME. Dzięki przychylności FAME dostałem możliwość, dyspensę, żeby zawalczyć na tej gali.

Następnie dopytywany o rywala przyznał, że jest to naprawdę wyjątkowo ciężki przeciwnik – Bardzo mocny, najmocniejszy z… No mega! W ogóle inna galaktyka. Tego Polska jeszcze nie widziała.

Potwierdził też, że będzie to nie tylko największe wyzwanie w jego sportowej przygodzie, ale również rekordowa wypłata za walkę we freak fightach.

Sprawdź!  (VIDEO) "Muran" prezentuje formę przed kolejną walką w MMA! "Najcięższa walka w karierze. Kładę wszystkie pieniądze, że skończy się..."

Na ten moment Murański nie zdradził więcej szczegółów. Kibice spekulują, że być może chodzi o pojedynek z zawodowym kickboxerem Dominikiem Zadorą. Już kilka miesięcy temu „Muran” zapowiadał – Pojedynek, o którym będzie mówił cały świat. Niestety nie mogę powiedzieć kto. Możesz się domyślić. Jest to top topów sportowiec, prawdziwy sportowiec, mistrz pewnej federacji. To będzie ostatnia walka w kontrakcie.

Następnie Tańcula zdradził, że zna plany Murańskiego i potwierdza, iż ma być to pojedynek z ZadorąJa tu k**wa słyszałem jaki jest plan Murańskich. Najpierw rozp***dala Alana, bo wiadomo to jest połączenie ze mną. Ja pokonałem Alana, on go pokona. To są słowa podsłuchane od Mateusza Murańskiego ”najpierw rozp***dalam Kwiecińskiego, potem Tańculę, a na koniec rozp***dalam Zadorę. Co więcej, on twierdzi, że ma zakontraktowane takie nazwiska, a to jest mitomanizm level expert.

Kursy bukmacherskie na walkę Murański vs Bomba

Galę HIGH League 5 obstawić można tylko i wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start dla nowych użytkowników przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Sprawdź!  FAME MMA 15 - Karta walk, zawodnicy. Kto walczy na FAME MMA 15 PPV? Transmisja na żywo, cena PPV FAME MMA 15.

Zasady są proste. Jeżeli pierwszy kupon będzie zwycięski gracz otrzymuje pełną wygraną, jeżeli zaś przegra – Fortuna zwraca wkład, maksymalnie do 600 zł na konto. Na kupon można dodać jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie okaże się nietrafione, zwrot postawionej kwoty wraca i można wykorzystać je na dalszą grę.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.