FAME MMA

Murański zapowiada hitową walkę: „Tego Polska jeszcze nie widziała. Będą o tym trąbiły europejskie a może i światowe media”

Mateusz Murański w jednym z ostatnich wywiadów zapowiedział hitowy pojedynek, jakiego polskie freak fighty jeszcze nie widziały.

„Muran” we freak fightach ma już za sobą 8 pojedynków i 4 zwycięstwa. Przegrał dwukrotnie z Arkadiuszem Tańcula i dwa starcia bokserskie z bardziej doświadczonymi rywalami. Mateusz nie zamierza zwalniać tempa i już w grudniu zobaczymy kolejne starcie, tym razem z Pawłem Bombą.

Murański zapowiada hitową walkę na FAME!

Jak się okazuje, „Scarface” nie jest rywalem, na którym Murański skupia się najbardziej. Jak wiemy, zamierza go szybko znokautować i wrócić do przygotowań, gdyż zdradził, że w 2023 roku czeka go wielkie wyzwanie. Z jego słów można wywnioskować, że stanie do walki z profesjonalnym zawodnikiem.

– Ja mam przed sobą mega wyzwanie w pierwszym kwartał 2023 roku w FAME. To jest wyzwanie życia i będą o tym trąbiły europejskie, a może nawet i światowe… Wyzwanie życia w FAME. Dzięki przychylności FAME dostałem możliwość, dyspensę, żeby zawalczyć na tej gali.

Następnie dopytywany o rywala przyznał, że jest to naprawdę wyjątkowo ciężki przeciwnik – Bardzo mocny, najmocniejszy z… No mega! W ogóle inna galaktyka. Tego Polska jeszcze nie widziała.

Potwierdził też, że będzie to nie tylko największe wyzwanie w jego sportowej przygodzie, ale również rekordowa wypłata za walkę we freak fightach.

Sprawdź!  Jakub Kosecki w FAME? Jest otwarty na freakowy pojedynek! "Dałbym za***iste show"

Na ten moment Murański nie zdradził więcej szczegółów. Kibice spekulują, że być może chodzi o pojedynek z zawodowym kickboxerem Dominikiem Zadorą. Już kilka miesięcy temu „Muran” zapowiadał – Pojedynek, o którym będzie mówił cały świat. Niestety nie mogę powiedzieć kto. Możesz się domyślić. Jest to top topów sportowiec, prawdziwy sportowiec, mistrz pewnej federacji. To będzie ostatnia walka w kontrakcie.

Następnie Tańcula zdradził, że zna plany Murańskiego i potwierdza, iż ma być to pojedynek z ZadorąJa tu k**wa słyszałem jaki jest plan Murańskich. Najpierw rozp***dala Alana, bo wiadomo to jest połączenie ze mną. Ja pokonałem Alana, on go pokona. To są słowa podsłuchane od Mateusza Murańskiego ”najpierw rozp***dalam Kwiecińskiego, potem Tańculę, a na koniec rozp***dalam Zadorę. Co więcej, on twierdzi, że ma zakontraktowane takie nazwiska, a to jest mitomanizm level expert.

Kursy bukmacherskie na walkę Murański vs Bomba

Galę HIGH League 5 obstawić można tylko i wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start dla nowych użytkowników przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Sprawdź!  Ferrari uderza w Tańculę! Opowiedział na jego film: "Chciał wykręcić lewą aferę. Co sądzicie o…"

Zasady są proste. Jeżeli pierwszy kupon będzie zwycięski gracz otrzymuje pełną wygraną, jeżeli zaś przegra – Fortuna zwraca wkład, maksymalnie do 600 zł na konto. Na kupon można dodać jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie okaże się nietrafione, zwrot postawionej kwoty wraca i można wykorzystać je na dalszą grę.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.