MMA

Nie żyje gwiazdor serialu Power Rangers. Miał perfekcyjny rekord w MMA

Przykre wieści doszły do nas zza Oceanu. Jason David Frank, zawodnik MMA i aktor znany z roli pierwszego zielonego Power Rangera, Tommy’ego Olivera’zmarł w wieku 49 lat.

Urodzony w 1973 roku Kalifornijczyk szerszej publiczności dał się poznać w oryginalnej serii Mighty Morphin Power Rangers, gdzie zaczął występować jako Tommy Oliver w 1993 roku. Aktor powracał raz za razem odgrywając mniejszą lub większą rolę.

Jason David Frank w prawdziwym życiu zawsze wykazywał niezwykłe zainteresowanie sportami walki. Trenował różne karate, Taekwondo, oraz Judo – we wszystkich tych sztukach miał czarny pas, a do tego należy doliczyć też fioletowy pas w brazylijskim jiu-jitsu.

Amerykanin w 2010 roku w przeciągu niecałych 4 miesięcy stoczył 4 amatorskie walki w MMA. Za każdym razem wygrywał przed czasem, dwukrotnie poddając i nokautując oponentów. W sierpniu 12 lat temu zadebiutował w zawodowstwie, poddając w zaledwie 46 sekund Jose Roberto Vasqueza.

Najprawdopodobniej Jason David Frank popełnił samobójstwo. O śmierci aktora i zawodnika MMA poinformował jego wieloletni agent, Brian Butler. Po kilku godzinach dodał kolejny wpis ze zdjęciami podopiecznego skierowany do wszystkich, którzy cierpią na depresję.

Sprawdź!  Marcin Różalski przed galą The War: "Dobrze zgrana taktyka, może przynieść fajny efekt. To miejsce dla ekip chuligańskich, ale i dla sportowców"

Z wielkim smutkiem przyjąłem wiadomość o odejściu mojego przyjaciela i klienta, Jasona Davida Franka. (…) Był prawdziwym mistrzem sztuk walki i miałem przyjemność być jego menedżerem w walkach, w których brał udział. Jeśli znacie kogoś, kto cierpi na depresję, sprawdźcie co u nich.

– Jeśli ktoś, kogo znasz, albo ty sam myślisz o samob*jstwie, zadzwoń na Linię Zapobiegania Samob*jstwom pod numerem 988

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.