FAME MMA

Pasternak zaczepiany w restauracji! Tak rozwiązał całą sprawę: „To gorsza nauczka niż jakby dostał w pysk”

Za nami Cage przed galą FAME MMA, podczas której do klatki powróci Michał Pasternak. Podopieczny Mirosława Oknińskiego opowiedział ciekawą historię, gdy został poruszony temat konfrontacji z przypadkowymi osobami.

W trakcie programu „Wampir” przyznał, że nigdy nie powinno się zaczynać awantur, nawet jeśli jest się pewnym swoich umiejętności. Każda konfrontacja poza ringiem czy klatką może pociągnąć za sobą bardzo poważne konsekwencje.

Pasternak został zapytany o to, czy znalazł kiedyś w takiej sytuacji, że przypadkowe osoby go obrażały. Zawodnik FAME przytoczył historię, kiedy wraz z rodziną usiadł w restauracji niedaleko osób, które spożywały alkohol:

– Ostatnio miałem sytuację w restauracji z żoną i dzieckiem. Obok siedziała grupa przy alkoholu, zachowywali się głośno i tak dalej. Zobaczyłem, co się dzieje, poprosiłem, żebyśmy usiedli na zewnątrz, ale że kobieta zawsze wie lepiej, to zostaliśmy i usiadłem tyłem do tych osób, bo nie chciałem na nich patrzeć.

– Oni zaczęli krzyczeć i moja żona popełniła kolejny błąd, poprosiła o to, żeby byli ciszej i się zaczęło nieprzyjemnie. Zaczął o mnie ktoś coś mówić i wstałem do niego czy ma jakiś problem, on zaczął wymachiwać łapami. Zwróciłem mu uwagę, że jestem z dzieckiem i żoną. On dalej darł mordę i postanowiłem, że musimy wyjść.

Pasternak przyznał, że mężczyzna kierował w jego stronę mocne słowa i miał w głowie myśli, iż mógł postąpić całkiem inaczej. Na tym jednak nie zakończyła się cała historia. „Wampir” niedługo później spotkał człowieka, który go obrażał:

Sprawdź!  Wiemy, jak wygląda samochód FAME! Dodge RAM za 300 tysięcy trafi do jednego z zawodników!

– To nie koniec, bo po jakimś miesiącu byłem w innym mieście obok i trafiłem tego typa. Idę, a on mówi cześć. Ja do niego, że chyba jest wariatem, że teraz mi mówi cześć. Zaczął mnie przepraszać, że nie wiedział, kim jestem. To, że nie wiesz, to mnie nie interesuje. Najgorsze jest to, że spier…iłeś się do typa z dzieckiem i żoną. Ja twoich przeprosin nie przyjmuję. Teraz wiem, że to dla niego gorsza nauczka, niż jakby dostał wtedy w pysk.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.