FAME MMA

Michalczewski skrytykował Adamka po skandalu! „Nic go nie tłumaczy”

Były wielokrotny mistrz świata w boksie Dariusz Michalczewski zabrał głos na temat ostatniej afery z Tomaszem Adamkiem w roli głównej.

Gwoli przypomnienia, popularny „Góral” w miniony weekend zwyciężył przez jednogłośną decyzję sędziów z „Bandurą” w walce wieczoru FAME 21. Wygraną Adamek świętował alkoholem, co niestety miało przykre konsekwencje dnia kolejnego.

Były pięściarz został wyproszony z samolotu powrotnego do USA. Nowe informacje, do których dotarli redaktorzy portalu Sport.pl, ujawniły też, że Adamek miał ponad 1,2 promila we krwi.

Michalczewski zabrał głos po aferze Adamka

W rozmowie z Faktem na ten temat wypowiedziała się inna żywa legenda polskiego boksu, Dariusz Michalczewski. Popularny „Tiger” skrytykował oczywiście postawę Tomasza Adamka,

– Tak nie można się zachowywać. Nigdy! Ja bym się tak nigdy nie zachował, a mam znacznie więcej sukcesów niż Adamek. To kiepska reklama dla boksu, choć on teraz nie jest bokserem, a bardziej celebrytą, skoro walczy na galach freak.

– Może był zmęczony, może sfrustrowany, że nie wygrał przed czasem z youtuberem, ale nawet jeśli, to nic go nie tłumaczy. Powinien uszy schować po sobie, kupić wielkie bukiety paniom, które obraził, i je gorąco przeprosić. Tomek, błagaj o przebaczenie!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.