Clout MMA

Wielki Bu wyśmiał przygotowania Denisa! „Panie żabka! Wychodzi na to, że…” (VIDEO)

Patryk „Wielki Bu” Masiak mimo niedawnej operacji wyraził chęć na rewanż z Denisem Załęckim. Gdańszczanin zamieścił w social mediach wideo, w którym nabija się z przygotowań swojego niedawnego przeciwnika.

Konflikt między freak fighterami jest jednym z najdłuższych. Panowie spotkali się w grudniu na pojedynek, niemniej zawiódł on oczekiwania i duża w tym „zasługa” ówczesnej formy Denisa Załęckiego. Torunianin pochwalił się obecnymi przygotowaniami i ma zamiar pokazać starego, dobrego „Bad Boya” w walce z „Ferrarim”.


Walkę Załęckiego z Roślikiem, która odbędzie się na Clout MMA 5, obstawisz u bukmachera Fortuna, gdzie za samą rejestrację i depozyt otrzymasz darmowe 30 zł. Do tego dochodzą trzy zakłady do 100 zł bez ryzyka! To znaczy, że Fortuna zwróci Ci środki na konto w przypadku trzech pierwszych przegranych kuponów.

Odbierz bonusy i obstawiaj galę Clout MMA 5

TYPKURSYBUKMACHER
Amadeusz „Ferrari” Roślik3.60Fortuna
Denis „Bad Boy” Załęcki1.20Fortuna

Jeszcze przed wczorajszym programem Roast podgrzewającym atmosferę przez Clout MMA 5 „Wielki Bu” opublikował na swoim Instagramie wideo z wycinkiem przygotowań Załęckiego przeplatanym jego własnymi treningami na sali. Masiak mówił niedawno, że na kolejnej gali czeka go duże sportowe wyzwanie. Patryk zgłosił się jednak na rezerwowego za „Ferrariego” sugerując, że nie potrzebuje być w pełni sił na Denisa:

Sprawdź!  Najman zadebiutował na gali wrestlingu. Powalił dwóch zawodników i zapowiedział walkę z Murańskim! [WIDEO]

Panie żabka… ! Wychodzi na to, że tydzień po operacji już bym mógł cię przepytać z boksu. A do Clout MMA jeszcze 2 tygodnie więc spokojnie jeszcze mogę dokręcić śrubę… gdyby jakimś cudem twój przeciwnik nie mógł zawalczyć!!

Zobacz też inne wywiady po Roaście przed Clout MMA 5:

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.