FAME MMA

Nowe informacje w sprawie Adamka! Znamy wyniki badania alkomatem

Poznaliśmy nowe informacje w sprawie wyprowadzenia Tomasza Adamka z samolotu lecącego do USA.

Legenda polskiego bosku zadebiutowała w ubiegłym tygodniu na freakowej gali FAME 21. „Góral” zmierzył się w 3-rundowej bokserskiej walce z „Bandurą”, który od samego początku był skazywany na porażkę. Tomasz Adamek pokazał się z bardzo dobrej strony i zwyciężył przez jednogłośną decyzję sędziów.

Pięściarzowi nie udało się jednak od razu powrócić do domu w Stanach Zjednoczonych. W niedzielę debiutant w Fame MMA udał się na lotnisko celem powrotu do Polski. Jak udało się ustalić dziennikarzom Faktulegenda boksu została wyproszona z samolotu. Skontaktował się z nimi sam „Góral”, który powiedział, że powodem miał być rzekomy stan upojenia. Zaznaczył też, że faktycznie świętując „wypił trochę wina, rano jedno piwko i to wszystko”.

Nowe informacje w sprawie wyrzucenia Adamka z samolotu

Ostatecznie jednak Tomasz Adamek zrezygnował z podejmowania kroków prawnych. Portal Sport.pl postanowił jednak wyjaśnić sprawę i skontaktował się ze Strażą Graniczną Warszawa-Okęcie.

Funkcjonariusze przekazali, iż 19 maja brali udział tylko w jednej interwencji, która dotyczyła zachowującego się wulgarnie i nie wykonującego poleceń załogi samolotu 48-latka. Dopiero po wezwaniu funkcjonariuszy ów mężczyzna opuścił pokład:

Sprawdź!  Fame MMA 16: Cena PPV. Gdzie oglądać Fame MMA 16? Ile kosztuje dostęp? Transmisja na żywo. Karta walk Fame MMA 16

– Na pokład samolotu weszli funkcjonariusze Straży Granicznej, następnie pasażer został wezwany przez nich do zachowania zgodnego z prawem i pouczony o możliwości użycia wobec niego środków przymusu bezpośredniego w przypadku niewykonywania wydanych poleceń. Mężczyzna, zachowując się spokojnie, w asyście strażników granicznych, dobrowolnie opuścił samolot – powiedziała cytowana przez wspomniany portal rzeczniczka prasowa Nadwiślańskiego Oddziału Straży Granicznej Dagmara Bielec.

Mężczyzna przeszedł badanie alkomatem. Wykazało ono 0,58 mg/l wydychanego powietrza, czyli 1,22 promila we krwi.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.