Clout MMA

Denis rzucił krzesłem! Wielka awantura w studio Clout MMA! (VIDEO)

Podczas pierwszego Roastu przed Clout MMA 5 w studio zasiedli Denis Załęcki, Gracjan Szadziński i Natan Marcoń. Jak można było się spodziewać niejednokrotnie dochodziło do utarczek między pierwszym i ostatnim z wymienionych.

Konflikt między freak fighterami trwa już od wielu miesięcy. Natan przyjął postawę „prawdziwego prawilniaka” i wyzywał toruńskiego „Bad Boya” od najgorszych. Spotkanie w oktagonie zakończyło się po około jednej sekundzie, gdyż Marcoń natychmiast po gongu odklepał.

Złej krwi wciąż jest sporo, co było widać na pierwszym programie zapowiadającym Clout MMA 5 przed kilkoma dniami. Tam Natan, oprócz Denisa, spiął się też z Gracjanem Szadzińskim – podobnie zresztą, jak Torunianin, co doprowadziło do wczorajszego Roastu.

Denis rzucił krzesłem w Natana!

Natan Marcoń nie zaprzestał oczywiście słownych ataków na obu medialnych oponentów. O ile Gracjan Szadziński, podobnie jak wcześniej, odpowiadał spokojnie na produkującego się „Boga Estetyki”, o tyle Denis Załęcki ma za krótki lont, by zdzierżyć obelgi gliwiczanina.

Natan wielokrotnie nazywał torunianina tak zwanym „c-wordem”, a ten w pewnym momencie… rzucił w niego krzesłem. Panowie jeszcze kilkukrotnie rzucali się w swoim kierunku, a Marcoń napluł nawet na Denisa kwitując to słowami „mela na c…ela”.

Zobacz też inne wywiady po Roaście przed Clout MMA 5:

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.