FAME MMA

Adamek wyrzucony z samolotu! Problemy „Górala” z powrotem do USA

Tomasz Adamek po zwycięstwie na gali FAME 21 chciał od razu udać się z powrotem do USA. Niestety „Góral” napotkał niespodziewane problemy – został wyproszony z samolotu, gdyż rzekomo miał się znajdować pod wpływem alkoholu!

W miniony weekend były mistrz świata w boksie zadebiutował we freak fightach. Tomasz Adamek podczAdamek wyrzucony z samolotu! Podczas gali Fame MMA zmierzył się z Patrykiem „Bandurą” Bandurskim, którego kilkukrotnie posłał na deski. Ostatecznie nie było żadnych kontrowersji i „Góral” wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

Adamek wyrzucony z samolotu!

Już w niedzielę 19 maja Adamek miał wracać do USA. Niestety w samolocie czekała go niemiła niespodzianka. Jak powiedział sam w rozmowie z Faktem, został wyrzucony z samolotu. Powód? „Góral” miał być pod wpływem alkoholu.

Siedziałem już w samolocie lecącym do USA. Nagle podeszła do mnie stewardesa. Usłyszałem, że jestem pijany i że nie mogę lecieć. A to kompletna bzdura. Po sobotniej walce w Gliwicach wypiłem trochę wina, rano jedno piwko i to wszystko.

Jestem poobijany, mam podbite oko, więc może pomyśleli, że biłem się po pijaku – wysnuł swoją teorię Adamek. –To skandal! Tak tego nie zostawię. Już dzwoniłem do prawnika.

Redakcja WP SportoweFakty skontaktowała się z przedstawicielami lotniska Okęcie z prośbą o więcej informacji:

Sprawdź!  TVP opublikowało walkę "Don Kasjo" z wicemistrzem olimpijskim! Norman Parke ma się czego obawiać? [WIDEO]

Nie jestem w stanie potwierdzić tej sytuacji, bo jak patrzyłem w raporty naszych służb, to takiej sytuacji nie było zanotowanej. Nasze służby nie były w to zaangażowane. Być może linia lotnicza bezpośrednio poprosiła policję o pomoc – przekazano.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.