MMA

Dziennikarz zmierzy się z Pasternakiem? Zgłasza gotowość do walki! „Nadchodzi weryfikacja”

Dziennikarz Fansportu.pl Jakub Kulig odpowiedział na wpis Michała Pasternaka. Zobaczymy pierwszy freakowy pojedynek dziennikarza z profesjonalnym zawodnikiem?

Niedawno „Wampir” udzielił wywiadu, w którym skrytykował analizę pojedynku z Piotrem Szeligą. Nie spodobało mu się, w jaki sposób Kulig podsumował jego występ:

– Przez cały moment, kiedy mówił o mojej walce, to odnosiłem wrażenie, że to Piotrek najwięcej zyskał i najlepiej się pokazał. To ja wygrałem walkę i w moim odczuciu lepiej się zaprezentowałem. Przedstawianie wygranego w złym świetle, a przegranego w dobrym. Dla mnie w formie dziennikarskiej to słabe. (…) Było mówione dobrze o Piotrku, a o mojej osobie tak naciągając bardzo średnio.

Na tym nie koniec, gdyż Pasternak za pośrednictwem Instagrama zaproponował trzy pojedynki pomiędzy zawodnikami i dziennikarzami. Wśród nich znalazło się właśnie jego starcie z Kuligiem.

W odpowiedzi dziennikarz zgłosił gotowość do pojedynku. Na Instastories pojawiło się zdjęcie Kuliga z Alistairem Overeemem z podpisem – Już w przygotowaniach do walki z Michałem Pasternakiem. Pierwsze treningi na platformie w Norwegii zaliczone. Overeem daje radę.

Następnie przy zdjęciu z rozbitym „Apteką”, który doznał złamania szczęki oraz nosa w walce na gali WOTORE 7 zapowiedział – Tak będzie wyglądać Pasternak, weryfikacja nadchodzi.

Więcej znajdziesz na Instagramie Fansportu.pl – TUTAJ

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.