FAME MMA

Michał Pasternak ostro o zawodnikach FAME! „Szczelina już niedługo wraca do sprzątania…”

Michał Pasternak nie zamierza odpuszczać Alanowi Kwiecińskiemu! „Wampir” na Fame MMA 18 zmierzy się z Piotrem Szeligą, ale po drodze posyła też mocne słowa w kierunku „Alanika”.

O debiucie zawodnika Mirosława Oknińskiego we freak fightach mówiło się już od dawna. Pasternak zaczął częściej pojawiać się na tego typu wydarzeniach, gdzie z klubowym kolegą Piotrem Lizakowskim pełnili rolę reporterów na kanale Ebe Ebe. W końcu też zakończyły się spekulacje dotyczące tego, w jakiej federacji pojawi się Michał.

Popularny „Wampir” wystąpi na najbliższej gali Fame MMA, która będzie miała miejsce w Łodzi. Choć wielu liczyło na jego konfrontację z Alanem Kwiecińskim, to jednak ostatecznie fighter Akademii Sportów Walki Wilanów w formule K-1 zmierzy się z Piotrem Szeligą.

Pasternak ostro o zawodnikach FAME!

„Alanik” skomentował angaż Pasternaka w bardzo mocnych słowach, na co ten zresztą odpowiedział nie gryząc się w język. W międzyczasie pojawiła się też wymiana zdań na profilu przeciwnika „Wampira”, który zabrawszy głos na temat walki napisał:

Nie mogę doczekać się konferencji, a 20 maja zabieram diamentową skórę „Wampira” do domu i przy okazji wyjaśnimy sobie kilka spraw.

Jaka diamentowa kiedyś może tak a teraz to kapiszon zwykły – skomentował wpis Kwieciński.

Sprawdź!  Fame MMA 16 ZA DARMO! Dwie pierwsze walki i ceremonia otwarcia. Gdzie oglądać FAME 16 za darmo?

Na reakcję „Wampira” nie trzeba było długo czekać. Michał szybko udostępnił wymianę zdań medialnych oponentów, dopisując od siebie kilka ostrych, ironicznych słów:

Szczelina już niedługo wraca do sprzątania. Kwiecińska mała suk… zazdrosna. Muszę przyznać, iż zawodniczki Fame MMA bardzo mocno lecą w internatach.

Kursy bukmacherskie na walkę Pasternak vs Szeliga

Wszystkie pojedynki na Fame MMA 18 obstawić możecie wyłącznie w BetClic, gdzie dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.