FAME MMA

Mocne słowa Ferrariego do Boxdela! Gwiazda FAME chce walki z włodarzem: „Wybierz miejsce i czy to kamerujemy”

Amadeusz „Ferrari” Roślik po raz kolejny wypowiedział się na temat wyzwania rzuconego w stronę „Boxdela”. Gwiazda FAME chce zmierzyć się z włodarzem federacji.

Niespodziewanie kilka dni temu „Ferrari” zaatakował Michała Barona, zarzucając mu oszustwo w związku z samochodem, który organizacja miała przekazać zwycięzcy trzeciej walki pomiędzy Amadeuszem i Adrianem Polańskim. Auto ostatecznie jednak trafiło w ręce Roberta Pasuta. Następnie federacja odkupiła je od swojego zawodnika i aktulalnie Dodge RAM należy do „Boxdela”.

Roślik czuje się oszukany przez włodarza i rzucił mu wyzwanie, aby wyjaśnić wszystko w pojedynku. W odpowiedzi „Boxdel” zaproponował nawet starcie w limicie do 95 kilogramów, jednak wygląda na to, że „Ferrari” chce starcia poza klatką.

W ostatnim wywiadzie dla FightsportPL oświadczył, że wyjdzie z włodarzem FAME na tak zwaną solówkę, a ten sam będzie mógł zdecydować, czy chce wszystko nagrać:

– Najpierw walę na su*ę Boxdela. Podjeżdżam pod Goatsów i mam nadzieję, że Michał dotrzyma słów. Nie wiem, czy pójdziemy na salę, jak on będzie chciał, żebyśmy tylko się pobili o tego RAMa. Ja chcę, żeby on ze swoich słów się rozliczył. (…) Wybierz sobie miejsce i wybierz sobie czy to kamerujemy, czy na live, czy na odcinku. Może jakieś King of The Streets.

– Boxdel ty ku**a pałko wisisz mi RAMa za 300 koła. Po pierwsze je**eś mnie na wałek sędziowski, żeby RAMa zachować. Po drugie, już byłeś dogadany, że go od niego odkupisz.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.