FAME MMA

Alan komentuje walkę Pasternaka w FAME! „Kto tu jest sprzedajny? Nie dałem walki, to wyprosił”

Alan Kwieciński w mocnych słowach zareagował na ogłoszenie pojedynku pomiędzy Michałem Pasternakiem i Piotrem Szeligą.

O freakowym debiucie „Wampira” mówiło się od dawna. W końcu federacja FAME potwierdziła, że podopieczny Mirosława Oknińskiego 20 maja stanie do walki z „Szelim”. Pojedynek odbędzie się jednak nie na zasadach MMA, a w K-1.

Alan mocno o walce Pasternaka

Wielu kibiców liczyło na to, że dojdzie do starcia z Alanem Kwiecińskim. Pomiędzy „Alanikiem” oraz Akademią Sportów Walki Wilanów jest bardzo dużo złej krwi. Pasternak czy „Ferrari” wprost atakują Kwiecińskiego, nie gryząc się w język. Wcześniej gotowy na konfrontację z freak fighterem był również aktualny mistrz FEN Cezary Oleksiejczuk, który stanął w obronie byłego trenera.

Po ogłoszeniu pojedynku Kwieciński nie przepuścił okazji, żeby wbić szpilkę w „Wampira”. Na swoich social mediach tak skomentował jego angaż w FAME:

– Kto tu jest sprzedajną k…. hahaha. Już widzę jego proszenie. Szeli, mimo tego, że się nie bijemy jestem za tobą – w komentarzu dodał także – Nie dałem walki, to wyprosiła, by dali mu kogoś innego. Mimo tego, że nie bijemy się z Szelim to jestem za Tobą.

W odpowiedzi Pasternak nie powtrzymał się od ostrych słów. Wyjaśnił, że tak naprawdę Alan miał wystraszyć się konfrontacji, dlatego nie doszło do walki z nim.

Sprawdź!  Marcoń zły na rywala i FAME! "Jestem królem tej federacji! To ja powinienem..." [WIDEO]

Kursy bukmacherskie na walkę Pasternak vs Szeliga

Wszystkie pojedynki na Fame MMA 18 obstawić możecie wyłącznie w BetClic, gdzie dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

-> Odbierz bonus i obstaw galę FAME 18

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.