Boks

Michał Cieślak vs. Enrico Koelling. Transmisja na żywo w telewizji i w Internecie. Gdzie i jak oglądać?

W piątek 24 czerwca do ringu powraca były pretendent do tytułu mistrza świata WBO, Michał Cieślak! Polak na gali KnockOut Boxing Night 22 zmierzy się w kolejnej mistrzowskiej walce z Enrico Koellingiem. Wcześniej pojawi się także Laura Grzyb! Gdzie i jak oglądać KnockOut Boxing Night 22? Cieślak vs. Koelling – transmisja na żywo, stream online.

Transmisja na żywo Enrico Koelling vs. Michał Cieślak

Michał Cieślak powraca po zaledwie drugiej porażce w zawodowej karierze. Polak otrzymał szansę zdobycia mistrzostwa świata organizacji WBO w kategorii cruiser. Starcie z Lawrencem Okolie w słynnej O2 Arenie przebiegało jednak pod dyktando Brytyjczyka, który odniósł jednogłośną wygraną. Pierwsza przegrana Cieślaka przypadła w 2020 roku, gdy Polak mierzył się z Ilungą Makabu o tytuł WBC. Pojedynek odbył się w Kinszasie i choć Michał zostawił w ringu serce, to lepszy okazał się Kongijczyk.

Na KnockOut Boxing Night 22 Polak w końcu ma okazję przełamać złą passę. Main eventem gali w Kielcach będzie walka Michał Cieślak vs. Enrico Koelling o europejski pas mistrzowski WBO wagi cruiser. Transmisja na żywo całej gali odbędzie się w otwartej telewizji, na kanale TVP Sport. Przed starciem Cieślak vs. Koelling odbędą się 4 emocjonujące pojedynki!

Gdzie i jak oglądać KnockOut Boxing Night 22: Cieślak vs Koelling?

Przed walką wieczoru do kwadratowego pierścienia w kieleckiej Hali Legionów wejdzie Laura Grzyb. Jedna z najpiękniejszych i najbardziej emocjonujących polskich pięściarek stanie w szranki z Kanadyjką, Martine Vallieres Bisson. Obie zawodniczki są niepokonane, co tylko podnosi rangę tej walki! Dla Laury ewentualna wygrana – zwłaszcza przez KO! – może okazać się przepustką do największych federacji!

Sprawdź!  Lawrence Okolie wie, jak skończy się walka z Cieślakiem: "Tak samo położę go spać!"

Arcyciekawie zapowiada się polsko-polska wojna niepokonanych. Artur Górski w dotychczasowych 4. występach tylko w debiucie miał kłopoty i wygrał większościową decyzją. Później jednak żaden z rywali nie miał nic do powiedzenia. Naprzeciwko Górskiego stanie o rok starszy Oskar Wierzejski. Pięściarz pochodzący z Jeleniej Góry jeszcze żadnego rywala nie znokautował, a ostatnio pokonał pierwszego oponenta Artura Górskiego, Łukasza Załuskę.

KnockOut Boxing Night 22: Cieślak vs Koelling – SZCZEGÓŁY

Kiedy gala? Show zakończone walką Koelling vs. Cieślak o europejski pas mistrzowski WBO w wadze cruiser odbędzie się 24 czerwca 2022 r.

O której gala KBN 22: Cieślak vs Koelling? Wydarzenie rozpocznie się już o godzinie 20:00.

Gdzie walka Cieślak vs. Koelling? Lokalizacją KnockOut Boxing Night 22 jest Hala Legionów w Kielcach.

Transmisja na żywo: na kanale i w aplikacji TVP SPORT. Początek transmisji już o 19:55.

Karta walk KnockOut Boxing Night 22: Cieślak vs Koelling

Walka wieczoru:

  • Enrico Koelling (28-4-0, 9 KO) vs. Michał Cieślak (21-2-0, 15 KO) – o pas mistrzowski WBO European wagi Cruiser

Potwierdzone walki:

  • Laura Grzyb (6-0, 3 KO) vs. Martine Vallieres Bisson (5-0, 1 KO)
  • Piotr Łącz (3-0, 3 KO) vs. Morgan Dessaux (6-10-0, 5 KO)
  • Artur Górski (4-0, 1 KO) vs. Oskar Wierzejski (4-0-1)
  • Kamil Gardzielik (14-0, 3 KO) vs. Lopez Clavero (16-17-1, 5 KO)
Sprawdź!  Lawrence Okolie straszy Michała Cieślaka! Publikuje nagranie z nokautu na Jeżewskim. "Pokażę, dlaczego jestem wybrykiem natury"

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.