MMA

Michał Oleksiejczuk żartuje z Marcina Najmana! „Podasz swój sekret? Ludzie na ulicy muszą cię mylić z…”

Zawodnik UFC Michał Oleksiejczuk podobnie jak jego brat zaczął rozkręcać swoje social media, a tym razem zaskoczył komentarzem pod wpisem Marcina Najmana.

W ostatnim czasie głośno zrobiło się o wymianie zdań pomiędzy mistrzem FEN Cezarym Oleksiejczukiem i mistrzem KSW Adrianem Bartosińskim. Panowie chcą stoczyć pojedynek i na zmianę wbijają sobie szpilki, publikując zabawne grafiki.

W podobny sposób swoje social media rozkręca zawodnik UFC, który podkreślił, że chce wchodzić w większą interakcję z kibicami oraz częściej się z nimi komunikować. Wpisy braci Oleksiejczyk rozbawimy już wielu Internautów, a tym razem Michał postanowił skomentować nagranie z treningu Marcina Najmana:

– Czy podasz swój sekret na tak duże łapy? Ludzie na ulicy muszą czasem Ciebie mylić z Thanosem! – napisał na Twitterze.

To nie jedyny wpis dotyczący Najmana. Na swoim profilu opublikował również komentarz dotyczący zestawienia „El Testosterona” z „Daro Lwem”:

Sprawdź!  Jan Błachowicz o mistrzu KSW: Nie ma o czym gadać, jestem najlepszy na świecie, nie tylko w Polsce!

– Jest szansa na „Bitwę o dżunglę” Volume II. Podobno rozmowy trwają. Ja nie ukrywam, że szykuję już popcorn na tę legendarną walkę!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.