UFC

Khamzat Chimaev „jednego wieczoru zniszczy” braci Paul? Jake Paul odpowiada!

Khamzat Chimaev to jedno z najgorętszych nazwisk ostatnich tygodni. Popularny „Borz” po raz kolejny stara się wykorzystać poparcie fanów i wyzwał obu braci Paul!

Jake Paul i Khamzat Chimaev to nazwiska, o których głośno jest zarówno w 2020 jak i w obecnym, 2021 roku. „The Problem Child” robi furorę w boksie wygrywając kolejne pojedynki, zaś „Borz” wjechał z buta do UFC wygrywając wszystkie 4 pojedynki przed czasem. Nie jest to w zasadzie żadna nowość, bo Khamzat Chimaev zrobił to w każdym z 10 swoich walk w karierze. Po ostatniej wiktorii Chimaev stwierdził, że jest królem kategorii półśredniej.

Inną kwestią, która jest wspólna pomiędzy Jake’m Paulem oraz Czeczenem to odwaga i pewność siebie w rzucaniu wyzwań. Khamzat Chimaev po wygranej na UFC 267, gdzie poddał w pierwszej rundzie Li Jinglianga wyzwał Jorge Masvidala i Nate’a Diaza. Najnowszymi potencjalnymi rywalami zostali natomiast bracia Paul. Obaj, na raz.

Mogę zniszczyć tych gości jednej nocy.

Jeśli jeszcze ktoś nie wie, Jake Paul zasłynął w świecie z bycia influencerem. Amerykanin nie kazał Khamzatowi Chimaevowi długo czekać na odpowiedź:

Sprawdź!  Jake Paul unika testów na używki! John Fury: "Fury prędzej umrze, niż podąży tą ścieżką."

Posłuchaj, Kumquat… Jesteś tylko kolejnym typem z UFC, który udaje, że umie bić się na pięści. Siedź, zamknij gębę i módl się, by płacili ci sprawiedliwie.

Jake Paul przygotowuje się teraz do walki z Tommym Furym. „The Problem Child” ma już na liście zawodników, z którymi wygrał – m.in. byłego mistrza UFC w kategorii półśredniej – Tyrona Woodleya. „The Chosen One” postanowił wytatuować sobie hasło I love Jake Paul, czym miał zbliżyć się do rewanżu… Jednak Jake Paul odpowiedział mu na to krótkim wideo.

UFC obejrzysz w STS TV za darmo! Wystarczy otworzyć konto – tutajSTS ma prawa do transmitowania wszystkich gal UFC numerowanych i nie tylko do końca 2023 roku!

OTWÓRZ KONTO -> OGLĄDAJ GALE UFC ONLINE!

Źródło: Twitter, MMA News

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.