UFC

Mateusz Gamrot zgłosił gotowość i chce wejść na zastępstwo na walkę z Dan Hookerem! Problem w tym, że gala odbędzie się za 2 tygodnie

Mateusz Gamrot jak burza idzie po swoje i po ostatnich dwóch zwycięstwach w UFC teraz poluje na duże nazwiska! Na jego celowniku znalazł się właśnie Dan Hooker, który zawalczyć ma na UFC 266.

Mateusz Gamrot (19-1) jest aktualnie po serii dwóch zwycięstw w organizacji UFC. Na ostatniej gali pokonał już w 1 rundzie pojedynku doświadczonego Jeremy’ego Stephensa.

Po wygranej Gamrot oświadczył, że chce walczyć z kimś z TOP15 kategorii lekkiej, a jego wymarzonym przeciwnikiem jest Tony Ferguson. Niedawno doszło także do wymiany zdań pomiędzy Gamerem, a Paddym Pimblettem.

– Łatwa kasa – tak skomentował Gamrot pomysł walki z Brytyjczykiem. W odpowiedzi Pimblett na swoim Twitterze napisał – Szczerze, to oceniam Gamrota jako bardzo dobrego zawodnika, ale to nie jest Paddy The Baddy.

Mateusz Gamrot vs Dan Hooker?

Już 26 września na gali UFC 266 ma dojść do pojedynku Dan Hookera (20-10) z Nasratem Haqparastem (13-3), jednak prawdopodobnie UFC już szuka zastępstwa, a wszystko to z powodu tragicznej informacji o śmierci matki Nasrata.

Informację na Twitterze opublikował profil Combat Contemplations, gdzie dodatkowo pojawił się komentarz autora sugerujący, że z wielką chęcią w zastępstwie obejrzałby Joe Soleckiego, Damira Ismagulova, bądź Mateusza Gamrota!

Sprawdź!  Mateusz Gamrot zapisuje się na kartach historii UFC! Poddając Stephensa ustanowił nowy rekord

Polak nie czekał długo z odpowiedzią i napisał – „Gotowy!”

Następnie Bartłomiej Stachura skomentował, że wygrana z Hookerem z pewnością dałaby Gamrotowi upragniony awans do TOP 10 w rankingu UFC przy okazji wspominając, że przecież gala UFC 266 odbędzie się już za niecałe 2 tygodnie.

Umknęło mi to, że to niecałe 2 tygodnie – napisał Gamrot

Dziennikarz Brett Okamoto podał informację, że Nasrat nie zamierza się jednak wycofać z pojedynku i walka z Hookerem odbędzie się planowo. Przy okazji Mateusz Gamrot odpowiedział na pytanie fana jaką aktualnie ma wagę i kiedy planuje zawalczyć!

82 po dwóch grześkach czekoladowych, celuje w grudzień z pełnym okresem – przyznał Gamrot.

Nie pozostaje nam nic innego jak czekać na ogłoszenie rywala Mateusza i wspieranie go na jednej z grudniowych gal!

Sprawdź!  Pokonał Gamrota i nie będzie czekał w nieskończoność! "Nie mogą mi dyndać pasem przed nosem..."

Źródło: Twitter

smma

Kacper, lat 33. MMA interesowało mnie jeszcze przed tym, jak Mariusz Pudzianowski wchodził do klatki KSW. Pamiętam, jak po tym wydarzeniu wszystko nabrało rozpędu. Zagorzały fan Joanny Jędrzejczyk i Mateusza Gamrota. Na co dzień mieszkam w Hiszpanii i tam też trenuje w jednym z klubów bokserskich w Alicante.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.