UFC

Mateusz Gamrot jednak nie wystąpi na UFC 266! Dana White: „Jestem przekonany, że doprowadzimy do walki Hooker vs. Haqparast.”

Na kilka dni przed UFC 266 prezydent federacji, Dana White stwierdził, że nie martwi się o walkę Dan Hooker vs. Nasrat Haqparast. Oznacza to, że Mateusz Gamrot pozostaje wciąż bez rywala.

W ubiegłym tygodniu padła informacja o śmierci matki Nasrata Haqparasta, przez co było niemal pewnym, że fighter nie wystąpi w pojedynku z Danem Hookerem. Gotowość na zastępstwo natychmiast zgłosił Mateusz Gamrot. Zdaniem Dany White’a walka Afgańczyka z Nowozelandczykiem odbędzie się na UFC 266, nawet pomimo kłopotów wizowych Hangmana. Ten dostał odpowiedni dokument przed kilkoma dniami.

Jeszcze nie wiem na sto procent, bo wciąż nad tym pracujemy. Ale jestem dobrej myśli. Powinno nam się to udać. Nawet nie macie pojęcia, z jakim g*wnem musimy się użerać. Na szczęście mamy świetną ekipę, która ratuje nam d*pę za każdym razem. Jestem przekonany, że i tym razem się uda i dojdzie do tej walki.

Oznacza to, że Mateusz Gamrot wciąż musi czekać na kolejnego rywala. Polak pokonał ostatnio na UFC Vegas 31 Jeremy’ego Stephensa przez Kimurę już w pierwszej rundzie. Gamer oprócz Hookera wyzywał również Drew Dobera. Niewykluczone, że to właśnie Amerykanin będzie kolejnym przeciwnikiem byłego mistrza KSW. Dober ma obecnie serię dwóch porażek z rzędu.

Na UFC 266 dojdzie do dwóch walk mistrzowskich. W drugiej obronie pasa dywizji piórkowej Alexander Volkanovski zmierzy się z Brianem Ortegą. Australijczyk stwierdził z pewnością siebie, że ma zamiar szybko skończyć rywala. W co-main evencie jedna z najlepszych fighterek bez podziału na kategorie wagowe, Valentina Shevchenko, będzie broniła tytułu dywizji muszej przeciwko Lauren Murphy. Gala odbędzie się w tę sobotę w T-Mobile Arena w Las Vegas.

Sprawdź!  Jake Paul chce walki z Masvidalem w UFC! Dana White otrzymał listę warunków!

Źródło: MMA Junkie

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.