FAME MMA

„Moje zęby są droższe niż Twoja sztabka” – „Popek” przyjmuje wyzwanie Normana Parke’a

Wczoraj informowaliśmy Was, o tym, że Norman Parke po raz kolejny wyraził chęć na stoczenie pojedynku z popularnym „Popkiem” na gali FAME MMA. W swoich mediach Paweł Mikołajuw odniósł się do tego wyzwania rzuconego przez „Stormina”.

Siemka! Pytaliście mnie, czy zawalczę znowu na FAME MMA. Jestem naprawdę zainteresowany, żeby znowu tam zawalczyć. Ostatnia sprzedaż PPV z gali wyniosła ponad 700k. Jeżeli szefowie FAME chcą, żebym znów zawalczył to mam propozycję. Waga open walka z Popkiem. Kasia może possać. Ta walka na pewno podbije sprzedaż PPV, także pokażcie kasę i mogę bić się z każdym. Pozdro, miłego dnia dla wszystkich! Król Stormin! Jego złote, żeby usiąść za moją sztabką złota!

napisał na Instagramie Norman Parke.

Norman Parke jest zwycięzcą programu The Ultimate Fighter: The Smashes, gdzie w finale pokonał Colina Fletchera. W latach 2012-2016 walczył dla organizacji Ultimate Fighting Championship. Od 2017 roku występuje dla KSW. Najbardziej jest znany z pojedynków z ówczesnym mistrzem wagi lekkiej i piórkowej Mateuszem Gamrotem (18-1). Do ich trzeciego i ostatniego do tej pory boju doszło w ubiegłym roku na KSW 53, gdzie zwyciężył nasz rodak. W swoim ostatnim pojedynku na Fame MMA 10 pokonał na punkty Kasjusza „Don Kasjo” Życińskiego.

Sprawdź!  (VIDEO) Piotr Szeliga komentuje ostatnią aferę z Normanem Parke: "Jego fałszywość przechodzi ludzkie pojęcie. Jest śliskim dzbanem, śmierdzącym pierogiem. Tacy ludzie, to..."

Ikoną freaka w Polsce jest zdecydowanie Paweł „Popek Monster” Mikołajuw (3-4), który swoją przygodę z MMA rozpoczął w 2008 roku w Anglii. Po trzech walkach postanowił pójść inną drogą i bardziej skupić się muzyce, dzięki której zdobył olbrzymią popularność. Jednak po 8 latach przypomniał sobie o sporcie. Związał się z federacją KSW, dla której stał się bardzo ważnym elementem promocyjnym. W KSW wygrał  jedno starcie: z Robertem Burneiką (2-1), a przegrywał trzykrotnie z Mariuszem Pudzianowskim (15-7) i Tomaszem Oświecińskim (1-2) oraz na gali KSW 45, gdzie musiał uznać wyższość innego freaka, Erko Juna (3-2), który pokonał go przez poddanie zza pleców w 2. rundzie. W ubiegłym roku podpisał kontrakt z Fame MMA i zadebiutował w tej organizacji na gali z numerem 7, gdzie poddał Damiana „Stiflera” Zduńczyka.

„Popek” chce walczyć z Normanem Parkiem

„Moje zęby są droższe niż Twoja sztabka Norman, więc już została zjedzona. Zapraszam do stołu. Ciebie wezmę na deserek.”

napisał na Instagramie „Popek”

źródło: Instagram

Bartosz Oles

Od lat prawdziwy fan dobrego MMA. Sportami walki interesuje się od 14 roku życia. Na bieżąco śledzę wszystkie gale UFC oraz KSW. Największy idol? Pomimo kilku wybryków - Jon Jones! W wolnym czasie dużo podróżuje oraz spędzam czas ze znajomymi.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.