GROMDAHigh League

„Hunter” otwarty na pojedynek z Denisem Załęckim! „Mogę walczyć w każdej formule – boks, K-1, MMA”

Zawodnik GROMDY Daniel „Hunter” Więcławski w ostatnim wywiadzie zdradził, że jest zainteresowany pojedynkiem z Denisem Załęckim.

„Hunter” to zawodnik GROMDY, dla której w przeszłości walczył również „Bad Boy”. Załęcki dla tej federacji na gołe pięści stoczył trzy pojedynki i odniósł dwa zwycięstwa. Natomiast „Hunter” w GROMDZIE wychodził do ringu już 7 razy, w tym czterokrotnie zwyciężył swoje walki.

W ostatnim wywiadzie Denisa dla fansportu.pl padło pytanie o potencjalne starcie z „Hunterem”. W odpowiedzi Załęcki przyznał – Jasne, jakby była taka możliwość, jak najbardziej. Ja walk nie odmawiam, ale na pewno nie będę walczył w federacji GROMDA.

„Hunter” otwarty na walkę z Denisem Załęckim 

Zawodnik GROMDY w ostatnim wywiadzie dla Artura Wilanowskiego został zapytany o potencjalne starcie z Denisem. Przyznał, że jak najbardziej jest zainteresowany takim zestawieniem:

– Tak, jestem otwarty na tę propozycję, w każdej płaszczyźnie. Po prostu śledziłem jego wypowiedzi, ktoś mi podsyłał. Tam były dwa zapytania co do naszej walki. On odpowiadał normalnie. Z szacunkiem się wypowiadał o mnie, także nie ma między nami złej krwi. Odpowiedziałem po prostu na jego wypowiedź, że jak będzie chciał, będzie jakaś okazja do walki, to ja też jestem otwarty, żeby on to wiedział.

– Czas zweryfikuje czy będziemy walczyć, gdzie będziemy walczyć i tak dalej. Nie ograniczam się do formuł. Ja mogę się bić na każdej płaszczyźnie, boks, K-1, MMA. Trenowałem wszystkie płaszczyzny, teraz pod GROMDĘ trenuje 2-lata boks, zrobiłem sobie przerwę od parteru i od K-1. Ale mówię, chciałbym się bić w każdej płaszczyźnie, a w rzeczywistości chciałbym się bić w MMA, zobaczymy, jaka będzie propozycja, od jakiego włodarza i tak dalej.

Źródło: YouTube

Sprawdź!  Alan nie wpłacił całej kwoty za przegrany zakład! Wściekły Denis Załęcki komentuje: "Będę jechał z takim ku***wem do końca życia! Je*ać takie ku*wy!"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.