High League

Najman nazywa siebie „Ojcem chrzestnym polskich freak fightów”! Zapowiada kolejną książkę: „Chyba nikt nie będzie dyskutował nad tytułem”

Marcin Najman już od długiego czasu zapowiada wydanie swojej biografii. Jak się okazuje, planuje opublikować jeszcze jedną książkę.

Trzy lata temu freak fighter pisał o tym, że 2020 to będzie ostatni rok jego startów w sportach walki i ogłosił, że całą swoją karierę podsumuje w publikacji „Niegrzeczny Żywot Najmana”. Następnie na początku 2021 roku zapewniał, że tym razem naprawdę odejdzie na sportową emeryturę, a książka jest już ukończona.

Mamy ostatni dzień 2022 roku, a Najman nadal nie zakończył kariery, ani nie opublikował biografii, której premiera była już kilkukrotnie zapowiadana.

Najman napisze kolejną książkę

„El Testosteron” stwierdził, że biografia nie wystarczy. Oświadczył właśnie, iż jest w trakcie pisania innej książki, która ma zostać wydana jako pierwsza. Najman opisze w niej początki polskich freak fightów oraz kulisy powstawania różnych federacji.

Publikację wyda pod tytułem „Ojciec chrzestny polskich freak fightów”. Poniżej znajdziecie zapowiedź, która znalazła się na Twitterze:

– Dzisiaj chciałby pierwszy raz zapowiedzieć, że wydam biografię, którą zapowiadałem od ponad roku, to tę publikację poprzedzę inną książką, którą właśnie zacząłem pisać. Będzie miała tytuł „Ojciec chrzestny polskich freak fightów”. Myślę, że nikt nie będzie dyskutował nad tytułem, że to właśnie ja postanowiłem w kontekście swojej osoby zaczerpnąć.

– Będą opisane kulisy powstawania freak fightów, organizacji freak fightowych. Wiele smaczków takich, o których zapewne nie wiecie. Początek to był 2009 rok, moja walka z Mariuszem Pudzianowskim, całe przygotowania. To też nie było takie proste.

Źródło: Twitter

Sprawdź!  Najman zdyskwalifikowany! Kolejny raz uderzał Ciosa w tył głowy! Skandal na Clout MMA 3 [WIDEO]

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.