MMA VIP

(VIDEO) Najman prezentuje formę przed powrotem do klatki: „Czy to Lennox? Czy to Mike? Nie! To Marcin Najman!”

Marcin Najman zaprezentował swoją formę przed nadchodzącym pojedynkiem, w którym ma zawalczyć z debiutującym w klatce „Miśkiem z Nadarzyna”.

Przez pewien czas nie wiadomo było, czy „El Testosteronowi” w ogóle uda się zorganizować galę MMA-VIP 4. Po kontrowersjach związanych ze współpracą federacji z byłym gangsterem Andrzejem „Słowikiem” Zielińskim wydarzenie było przekładane dwukrotnie.

Najpierw gala miała odbyć się w Kielcach, następnie w Wieluniu, ale ostatecznie została przeniesiona do Warszawy i jest zaplanowana na 5 marca.

W main evencie do klatki powróci Marcin Najman, który zapowiedział, że zostało mu zaledwie ostatnich kilka pojedynków, zanim znowu zakończy swoją karierę. Jedną z tych walk ma być zestawienie z Mirosławem Dąbrowskim, dla którego będzie to debiut w sportach walki.

60-latek doznał jednak niedawno kontuzji i wciąż nie wiadomo, czy będzie w stanie zmierzyć się z „El Testosteronem”. Zapewniał jednak, że zrobi wszystko, by wyjść do tego pojedynku.

Kibice zarzucają Najmanowi, że wybrał sobie takiego rywala dla łatwego zwycięstwa i podreperowania swojego bilansu. „El Testosteron” jednak bardzo poważnie podchodzi do tego starcia i zaprezentował swoją formę na miesiąc przed galą MMA-VIP 4.

Sprawdź!  Najman zapowiada powrót do klatki! Chce kolejnych zwycięstw: "Dopóki wygrywam, ciężko zrezygnować"

Pod nagraniem pojawiło się wiele komentarzy Internautów, którzy żartują z umiejętności Najman. Między innymi możemy przeczytać:

– Łapy jak bochenek chleba, technika niczym Bruce Lee

– Czy to Lennox?! Czy to Mike?! Czy to Evander? Nie! To Marcin El Testosteron Najman!

Źródło: Twitter

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.