Boks

(VIDEO) Mike Tyson wyzwany w barze do walki na gołe pieści! Napastnik wyciągnął broń!

W jednym z barów w Los Angeles doszło do szokujących scen. Mężczyzna wyciągnął broń, jednak chwilę później całkowicie zmienił swoje nastawienie.

We wtorek Mike Tyson wraz z grupą znajomych pojawił się w jednym z lokalów, gdzie odbywało się komediowe show. W pewnym momencie spokój zakłócił mężczyzna i na scenie rozegrały się szokujące wydarzenia. Na szczęście nie doszło do tragedii.

Napastnik przerwał występ komika i postanowił rzucić wyzwanie Tysonowi. Naoczni świadkowie w rozmowie z lokalnymi mediami przekazali, że mężczyzna chciał zmierzyć się z „Bestią” na gołe pięści. Rzekomo w ten sposób chciał podnieść swój status.

Tyson oczywiście odmówił, a pomiędzy nich wkroczył prowadzący, który powiedział w kierunku mężczyzny – Co ty ku*wa robisz? Spie**alaj stąd. Nie żartuję, wynoś się.

Następnie odepchnął napastnika, a ten wyciągnął broń. Wszyscy zebrani dookoła szybko się wycofali i próbowali schować przed uzbrojonym mężczyzną. Ostatecznie napastnik prawdopodobnie zdał sobie sprawę, że nie powinien tego robić, schował broń i oświadczył, że wychodzi.

Kocham cię, szacunek dla wszystkiego co osiągnąłeś, gdyby nie ty nie mielibyśmy motywacji. Prosto z serca, naprawdę. Szacunek – powiedział do Tysona, zanim opuścił lokal.

Sprawdź!  Mike Tyson wyjaśnia, dlaczego znalazł się na wózku inwalidzkim: "Kiedy to wraca, nie jestem nawet w stanie mówić"

„Bestia” postanowił zawołać go do siebie, podał mu rękę i uścisnął go. Sam pięściarz przez cały ten czas zachował zimną krew i nie panikował, kiedy napastnik wyciągnął broń. Idealnym podsumowaniem wydarzeń, które rozegrały się w Los Angeles, jest gest Tysona, który pod koniec jednego z nagrań łapie się za głowę.

Źródło: TalkSport/YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.