UFC

Kolejny zawodnik na celowniku Gamrota: „Wiesz już, jak bronić się przed zejściem do nogi? Jeśli tak, to…”

Mateusz Gamrot rzuca wyzwanie kolejnemu przeciwnikowi, który według wielu jest wskazywany jako jeden z potencjalnych przeciwników Polaka na następny pojedynek.

Przed Gamrotem 4 starcie w UFC. Fighter ma na swoim koncie 2 świetne wygrane przed czasem i porażkę przez niejednogłośną decyzję sędziów. Polak po ostatnim zwycięstwie z Jeremym Stephensem zapowiedział, że chce zmierzyć się z kimś z top 15, a jego wymarzonym rywalem na ten moment jest Tony Ferguson.

Na starcie z zawodnikiem z top 15 Polak będzie jednak musiał jeszcze zapracować. Jakiś czas temu przyznał, że pojedynek z Paddym Pimbletem byłby dla niego „łatwą kasą” oraz zgłosił gotowość do walki z Danem Hookerem.

Fighter chciał wskoczyć w miejsce Nasrata Haqparasta, który prawdopodobnie nie zawalczy z powodów osobistych. Gamer przyznał później, że nie zauważył, iż gala jest za niecałe dwa tygodnie. Jak jednak widać, były mistrz KSW jest pewny siebie i nie boi się żadnych wyzwań.

Tym razem rzucił rękawicę kolejnemu przeciwnikowi, o którego już wcześniej był pytany przez kibiców. Na swoim Twitterze Polak napisał:

Hej Drew Dober, wiesz już, jak bronić zejścia po nogę? Jeśli tak, to zatańczmy w grudniu.

Drew Dober ma na swoim koncie 35 pojedynków w tym 23 zwycięstwa. Do niedawna znajdował się w top 15, jednak po dwóch porażkach z rzędu wypadł z rankingu. Najpierw na UFC 259 został zdominowany i poddany przez Islama Makhacheva, a następnie na UFC 263 przegrał przez jednogłośną decyzję z Bradem Riddellem.

Sprawdź!  Dana White: "Conor McGregor zawsze robił, jak mówił."

Fighter w odpowiedzi na komentarz jednego z kibiców przyznał, że chciałby stoczyć kolejny pojedynek z grapplerem, aby pokazać, jak rozwinął swoje umiejętności parterowe.

Źródło: Twitter

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.