Wotore

Marcin Wrzosek zawalczy na gołe pięści! Podpisał kontrakt z… WOTORE!

Marcin Wrzosek w latach 2016-2017 międzynarodowy mistrz KSW w wadze piórkowej i były zawodnik UFC nowym nabytkiem federacji walk na gołe pięści WOTORE! Z kim zawalczy w main evenie WOTORE 5?

Marcin Wrzosek jako pierwszy Polak brał udział w reality show The Ultimate Fighter gdzie był w teamie niekwestionowanej gwiazdy UFC Conora McGregora. Podczas KSW 37 wygrał z Arturem Sowińskim i zdobył pas KSW wadze piórkowej, który stracił na KSW 39 przegrywając na punkty z Kleberem Koike Erbstemem.

Marcin Wrzosek jest posiadaczem brązowego pasa BJJ. Przed WOTORE reprezentował takie federacje jak Cage Warriors, Fen, KSW czy UFC.

Przeciwnik Wrzoska na WOTORE 5 zostanie przedstawiony już niebawem. Walka zapowiadana jest jak main event WOTORE 5.

Drugim (ogłoszonym już) pojedynkiem WOTORE 5, który elektryzuje fanów MMA jest rewanż Bartosza Batry z Michałem „Matrixem” Królikiem. Ich walka na gali Genesis była niezwykle techniczna i emocjonująca, wygranym, przez jednogłośną decyzję sędziów, został „Matrix”.

smma

Kacper, lat 33. MMA interesowało mnie jeszcze przed tym, jak Mariusz Pudzianowski wchodził do klatki KSW. Pamiętam, jak po tym wydarzeniu wszystko nabrało rozpędu. Zagorzały fan Joanny Jędrzejczyk i Mateusza Gamrota. Na co dzień mieszkam w Hiszpanii i tam też trenuje w jednym z klubów bokserskich w Alicante.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.