Boks

Jake Paul sugeruje, że zawalczy z Władimirem Putinem! „Bilety w sprzedaży za tydzień”

Nietypowy pojedynek zasugerował Jake Paul na Instagramie. Pięściarz-celebryta obwieścił, że… spotka się w ringu z Władimirem Putinem!

Wciąż nie wiadomo jaki kolejny krok podejmie Jake Paul. YouTuber, który zajął się zawodowym boksem wciąż pozostaje niepokonany. Co więcej udało mu się skończyć przed czasem każdego z oponentów. W ostatnich miesiącach „The Problem Child” sugerował zamianę dyscypliny na MMA, brak jednak bardziej konkretnych informacji na temat ewentualnego debiutu. Ciężko bowiem za takowe uważać propozycję walki dla Khabiba Nurmagomedova.

Sam Jake Paul tymczasem zasugerował na Twitterze… Walkę z Władimirem Putinem! Parodię plakatu sprzed starcia z Tyronem Woodleyem (co oprócz wyglądu zdradza napis „Bez żadnych wątpliwości”) i zapowiedzią pay-per-view YouTuber wstawił na Instagram:

Wielkie wieści. Bilety w sprzedaży za tydzień.

W komentarzach natychmiast zawrzało. Członkowie Team’u Jake Paul zareagowali śmiechem na wpis kolegi, a trener pięściarza-celebryty BJ Flores dodał również hashtag #ŁATWIZNA. Nie brakło też jednak komentarzy sugerujących nietaktowne wpisywanie się w trend przez Paula:

Sprawdź!  Jake Paul chce walki z Masvidalem w UFC! Dana White otrzymał listę warunków!

Poszukiwanie atencji w najlepszym wydaniu! – napisała jedna z fanek.

Robienie jaj z wojny światowej jest niezwykle dojrzałe – dodała inna osoba.

Niemniej jednak przeważająca ilość followersów Jake’a Paula odniosła się do wpisu z łatwizną. Nie zabrakło też wpisów od gwiazd, związanych także ze światem MMA:

Cichy i skromny Putin może wytrzymać wiele dni„Sugar” Sean O’Malley

Trzeba go ustawić do pionu – skomentował brat autora wpisu, Logan Paul.

Władimir Putin 24 lutego rozpoczął wojnę z Ukrainą. Choć wiele osób przewidywało agresję w wykonaniu rosyjskiego prezydenta, ten zaskoczył wchodząc do kraju naszych zachodnich sąsiadów. Ci zaskakują wszystkich zawziętą obroną, bo choć mają o wiele mniejsze wojsko wciąż odpierają kolejne ataki Rosjan.

Źródło: Instagram

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.