UFC

Colby Covington atakuje Joannę Jędrzejczyk! „Nie wściekaj się i nie pi***ol głupot…”

Jeden z bohaterów UFC 272, Colby Covington, od długiego czasu ma konflikt ze wszystkimi członkami American Top Team. Teraz twierdzi, że gdy był jeszcze częścią ATT… był podrywany przez Joannę Jędrzejczyk!

Już w ten weekend dojdzie do gali UFC 272, gdzie wyjaśniony zostanie konflikt pomiędzy Colby Covingtonem, a Jorge Masvidalem. Obaj jeszcze kilka lat temu byli częścią American Top Team, gdzie obecnie szkolą się między innymi Mateusz Gamrot, czy Joanna Jędrzejczyk. Z bohaterów main eventu UFC 272 jedynie „Gamebred” pozostał wierny trenerom. „Chaos” natomiast niejednokrotnie obgadywał dawną ekipę w wywiadach.

Pierwsza polska mistrzyni w UFC udzieliła niedawno wywiadu The Schmo, gdzie wytypowała zwycięzcę. Pochwaliła też „Chaosa”, z którym od czasu do czasu wymienia się nieuprzejmościami w rozmowach z mediami:

– J… Colby’ego. Ale tak serio, to duża walka, wiesz? Prawdopodobnie jedna z największych w 2022 roku. Jorge Masvidal ma całe ATT za sobą, ale Colby to świetny zawodnik.

– Pamiętam, jak obaj tu trenowali. Ćwiczyli razem przez dobre półtorej godziny, a potem robili jeszcze wspólnie coś ponad to. Obaj są niezwykle utalentowani i są w stanie wiele poświęcić. 

W rozmowie z ESPN MMA Colby Covington stwierdził, że cała niechęć Polki do jego osoby wynika z… odrzucenia jej zalotów przed laty. „JJ” miała regularnie zalecać się do „Chaosa” po treningach. Najpierw zaczął jednak postawił się w roli „ofiary” ataków słownych dawnych znajomych z sali:

Sprawdź!  Conor McGregor udziela rad Volkanovskiemu. "Bądź kulą do kręgli, celuj z główki w..."

Każdy dziennikarz może cofnąć się w czasie, spojrzeć na wszystkie wydarzenia po kolei i sprawdzić, kto o kim pierwszy zaczął gadać. Nigdy nie powiedziałem nic o Joannie. Nigdy nic nie powiedziałem o Dustinie. Zazdrościli mi sukcesu, gdy znalazłem się na fali wznoszącej.

Straszne z nich samoluby, nie podoba im się, że ktoś z tego samego klubu odnosi sukces. „O, ten Colby i jego pierdolenie! Kawał z niego chuja!, bla, bla, bla!” I co, myślisz, że mam problem z wyrażeniem prawdy o tobie?

Covington przeszedł po tym do bezpośredniego ataku na byłą mistrzynię dywizji słomkowej:

Jasne, że powiem coś na temat „Cycatej Baby” Joanny. Pierdolisz na mój temat przed moją walką o pas. Nigdy nic o tobie nie powiedziałem. Nie obchodzisz mnie. Sama wysyłałaś mi DM’y po treningach, chciałaś ze mną flirtować i chodzić na randki. Nie wściekaj się i nie pierdol głupot tylko dlatego, że nie zwracam na ciebie uwagi, Joanna.

Cała gala od transmitowana będzie w STS TV!

Aby obejrzeć, wystarczy otworzyć konto TUTAJ. Galę UFC 272 obejrzysz w STS TVWydarzenie będzie dostępne dla zarejestrowanych użytkowników serwisu bukmacherskiego firmy STS.

Sprawdź!  Legendarny Alistair Overeem powraca do kickboxingu i podpisał kontrakt z Glory

Przy rejestracji wystarczy użyć kodu: UFCktóry da Wam bonus w postaci darmowych 29 zł na dowolny zakład + zakład bez ryzyka do 200 zł. Oprócz tego będziecie mieli możliwość oglądania streamu online z gali UFC.

Źródło: ESPN MMA

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.