FAME MMA

Marcin Wrzosek zawalczy na FAME 15! Rywalem kolejny raper! Tym razem dojdzie do starcia?

Marcin Wrzosek po zwolnieniu z KSW podobnie jak Norman Parke zawodowe walki zamienił na freak fighty i już na FAME 15 stoczy kolejny pojedynek.

Dla byłego mistrza największej polskiej organizacji MMA będzie to już 4 walka poza organizacją. Najpierw przegrał z „Don Kasjo” w boksie, następnie zadebiutował w starciach na gołe pięści i przed czasem rozprawił się z Vaso Bakoceviciem.

Marcin Wrzosek powraca na FAME 15

Ostatni raz w klatce widzieliśmy go na Prime Show MMA 2. Początkowo miał zmierzyć się z „Arabem”, jednak raper na kilka dni przed galą zrezygnował z walki ze względu na chorobę. Co ciekawe, nie do końca wierzył w to samo Wrzosek, który podejrzewał, że być może „Arab” po prostu nie chciał wychodzić z nim do klatki.

W ostatniej walce „Polish Zombie” zmierzył się więc z kilkadziesiąt kilogramów cięższym Piotrem Kałuskim, którego rozbił mocnymi lowkickami. Rywal już w drugiej rundzie nie był w stanie stanąć na nogi i kontynuować pojedynek.

Teraz Marcin Wrzosek ma zmierzyć się z kolejnym raperem. Na gali FAME 15 zawalczy z debiutującym „Sariusem”. Pojedynek odbędzie się jednak w boksie, co może nie do końca spodobać się kibicom.

Sprawdź!  (VIDEO) Murański prezentuje formę przed walką z Alanem: "Za 2 tygodnie wojna na śmierć i życie"

Fani freak fightów m.in. po ostatnim starciu „Ferrariego” z „Polakiem” przyznali, że nie jest to tak emocjonująca formuła, jak K-1 czy MMA.

Źródło: Twitter

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.