FAME MMA

Tyburski odpowiedział Oknińskiemu! „To twój zawodnik skończył w szpitalu”

Paweł Tyburski zareagował na wypowiedź trenera Mirosława Oknińskiego, który zdradził, co myśli na temat rewanżu z Michałem Pasternakiem.

Po raz pierwszy „Tybori” zmierzy się z „Wampirem” na FAME Friday Arena 1. Freak fighter wylądował już na deskach w pierwszej rundzie, jednak finalnie przetrwał do decyzji sędziowskiej, jednak wynik nie mógł być inny, niż zwycięstwo Pasternaka.

Po wszystkim „Wampir” musiał jednak trafić do szpitala, gdyż na początku walki doznał kontuzji bicepsa i praktycznie dwie rundy bił się bez jednej ręki. Już po gali w wywiadach freak fighter żartował, że zapowiedział, iż wyśle rywala do szpitala i tak się stało.

Teraz odpowiadając Oknińskiemu, ponownie użył takiego stwierdzenia. Tym razem nie wygląda jednak, jakby Tyburski żartował. Zawodnik FAME zareagował bowiem na słowa trenera, który stwierdził, że był on świetnym workiem do bicia.

„Tyboriemu” nie spodobała się wypowiedź Oknińskiego i na swoich social mediach zamieścił taki wpis:

– W rewanżu będę innym człowiekiem, co będziecie mogli zobaczyć w walce z Alberto. Miruś, kto był workiem do bicia? Bo oprócz kolana to nie pamiętam, żebym przyjął jakiś czysty cios. Za to twój zawodnik z takim doświadczeniem skończył w szpitalu cały rozj… jak żaba. Do dziś chyba jeszcze ma na twarzy oznaki walki ze mną.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.