Wotore

Marcin Najman zawalczy z Pawłem Jóźwiakiem na gali WOTORE 6! Organizacja oficjalnie potwierdziła pojedynek

To już oficjalne! Federacja WOTORE właśnie potwierdziła, że na najbliższej gali dojdzie do freakowego starcia pomiędzy Pawłem Jóźwiakiem i Marcinem Najmanem.

Już 21 października odbędzie się 6 edycja gali WOTORE. Ponownie zobaczymy 8-osobowy turniej na gołe pięści oraz emocjonujące superfighty. Między innymi na kibiców czeka wielki rewanż pomiędzy Denisem Labrygą i Piotrem Więcławskim.

Pierwszy pojedynek stoczyli na czwartej edycji. Obaj zawodnicy byli mocno porozbijani, ale żaden z nich nie odpuszczał. W końcu w drugiej odsłonie Labryga zasypał swojego rywala na zmianę potężnymi łokciami i ciosami, a sędzia przerwał pojedynek.

Ponadto na kibiców czeka finał poprzedniego turnieju, w którym dojdzie do walki pomiędzy Bartoszem „Ufolem” Kwiatkowskim, a Raulem Joshuą Stirem. Zobaczymy także starcie freakowe, które właśnie zostało ogłoszone.

-> WYKUP DOSTĘP DO GALI WOTORE 6

Najman vs Jóźwiak na gali WOTORE 6

O tym zestawieniu mówił się już od dłuższego czasu. Zawodnicy sami zdradzili, że dojdzie do niego podczas gali WOTORE 6, jednak federacja dopiero teraz oficjalnie potwierdziła zestawienie Marcina Najmana z debiutującym Pawłem Jóźwiakiem.

Sprawdź!  Dyrektor sportowy KSW wbił szpilkę Jóźwiakowi! "Niech każdy spojrzy na swoje grzechy. Wiedział, że..." [WIDEO]

Organizacja tak zapowiedziała wyczekiwaną walkę:

Marcin „El Testosteron” Najman – zawodnik znany głównie ze swoich freak fightowych pojedynków. Walczył dla takich federacji jak KSW, FAME MMA, FFF, MMAAttack. Mierzył się z takimi zawodnikami jak: Mariusz Pudzianowski, Przemysław Saleta, Robert Burneika, Don Kasjo czy Trybson. W 2016 roku zdobył tytuł mistrza Europy WKU w kickboxingu (formuła K1).

Paweł Jóźwiak – promotor MMA i prezes jednej z największych organizacji mieszanych sztuk walki w naszym kraju. Były sportowiec. Rugbista i zawodnik Ogniwa Sopot, z którym w 1993 roku sięgnął po tytuł mistrza Polski. Biznesmen i entuzjasta aktywności fizycznej. Kibic Lechii Gdańsk oraz wierny sympatyk piłkarskiej reprezentacji Polski. Do walki z Marcinem Najmanem przygotowuje się pod okiem Marcina Naruszczki w warszawskim klubie Unique.

Źródło: Facebook

Sprawdź!  Najman zabrał głos po awanturze! Uderzył Bombę podczas face-to-face! [WIDEO]

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.