PRIME SHOW MMA

(VIDEO) Paweł Jóźwiak trenuje razem z Don Kasjo. Rzucił wyzwanie Boxdelowi: „Jesteś drugi w kolejce kochany prosiaczku!”

Gala PRIME SHOW MMA 3 pomimo przeciętnej karty walk odniosła medialny sukces. Organizacja zapowiedziała już, że kolejne wydarzenie zorganizuje pod koniec listopada w Szczecinie. Medialny włodarz federacji „Don Kasjo” postanowił zrobić sobie krótki urlop, zanim rozpoczną się przygotowania do kolejnego eventu.

Kasjusz Życiński całkiem dobrze odnajduje się w roli frontmana organizacji MMA. Były pięściarz i freak fighter choć nie posiada formalnie udziałów spółce, to poprzez popisane umowy traktowany jest przez innych udziałowców jak wspólnik. „Don Kasjo” jednak nie porzucił całkowicie planów odnośnie kolejnych walk i wraca podczas PRIME 4.

Jego rywalem dosyć niespodziewanie będzie Paweł „Popek” Mikołajuw. Niezwykle popularny raper ma ogromne doświadczenie w sztukach walki, lecz tym razem zmierzy się on w boksie, którzy jest domeną „Don Kasjo” .

Najpierw Najman, potem „Boxdel”?

Medialny włodarz PRIME dzień po zakończonej gali numer 3 wyruszył do Zakopanego na niedługi urlop. Na jego instastories widać, że wypoczywa on w towarzystwie Pawła Jóźwiaka – prezesa FEN. Obie federacje są ze sobą powiązane poprzez inne osoby zasiadające w zarządach obydwu spółek.

Sprawdź!  Kibice wolą FEN, niż KSW? Paweł Jóźwiak szokuje wypowiedzią!

Życiński i Jóźwiak w mediach społecznościowych pokazali, że oprócz odpoczynku ciężko trenują. Ma to związek z nadchodzącym pojedynkiem włodarza FEN, który będzie miał miejsce już 21 października podczas gali Wotore 6. Zmierzy się on z Marcinem Najmanem.

Obaj we wspólnym stories zwrócili się także do „Boxdela” , zachęcając go do podjęcia rękawicy w MMA i stanięcia oko w oko z prezesem drugiej po KSW największej profesjonalnej organizacji MMA w Polsce.

DK: Z Pawłem trenujemy, bo Paweł leje niedługo „El Tosta”, szczocha je*anego. „Bombel” – Paweł Cię wyręczy, bo też tego szczocha nie lubisz. Więc Paweł Cię wyręczy, a potem zapraszamy Cię do oktagonu PRIME SHOW MMA. Zrobilibyśmy walkę w budce telefonicznej, ale że grubasie sam tam nie wejdziesz, to dogadamy to.

PJ: Najpierw Najman, potem drugi w kolejce ty jesteś kochany prosiaczku.

Pomimo szczerej wzajemnej niechęci „Boxdela” i Pawła Jóźwiaka ten pojedynek jest raczej mało prawdopodobny zarówno w PRIME, jak i w FAME MMA. Jeżeli doszłoby do ich spotkania w oktagonie, to podobnie jest z Marcinem Najmanem miałoby ono prawdopodobnie miejsce na neutralnym gruncie.

Sprawdź!  "Mógłbym się z nim sprawdzić - "Boxdel" otwarty na walkę z szefem KSW

Źródło: Instagram

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.