High League

Marcin Najman ruga Mateusza Murańskiego! „Tumanie je**ny! Ubiję twojego starego, a następnie…”

Na wczorajszym programie „Rundki” przed galą High League 5 w studio gościli Alberto, „Don Diego” oraz Mateusz Murański. Ten ostatni otrzymał wyjątkowy telefon od niejakiego „Marcina z Częstochowy”.

Telefonującym oczywiście był nie kto inny, jak Marcin Najman. Były pięściarz, który od kilku lat toczy walki freakowe miał jeszcze w tym roku kalendarzowym spotkać się z ojcem młodego „Murana”, Jackiem Murańskim. Jeden z najbardziej kontrowersyjnych osobników w świecie freak fightów doznał niedawno zakażenia w nodze, przez co po FAME 16 wylądował w szpitalu.

W międzyczasie zaczęto mówić o ewentualnym zestawieniu Najmana z Mateuszem Murańskim. W październiku „El Testosteron” pojawił się na WOTORE 6, gdzie miał przejechać się po debiutującym Pawle Jóźwiaku, jednak prezes Fight Exclusive Night w zaledwie kilkanaście sekund poradził sobie z byłym pięściarzem.

Marcin Najman ruga „Murana”!

Tuż po pierwszej konferencji zapowiadającej High League 5, gdzie Mateusz Murański spotka się z Pawłem Bombą, „Muran” mówił o tym, że to nie ze „Scarfacem” miał zmierzyć się 10 grudnia. Jego planowanym oponentem był Najman, który jednak miał się przestraszyć i wycofać.

Sprawdź!  (VIDEO) Najman dzwoni na wizji i proponuje Bonusowi BGC rewanż, walki z polskim Kenem i Rafalalą

„El Testosteron” dzwoniąc na rundki odniósł się do tej wypowiedzi. Telefon od byłego pięściarza mocno rozbawił młodego „Murana”, co od razu uruchomiło Najmana.

Słyszę jakieś rżenie jakiegoś przygłupa. Słuchajcie ja tylko na dwa słowa… bo nie oglądam tego programu, ale dostałem informacje, że jest tam ten przygłup ten młody Murański. Posłuchaj ty k**wa przygłupie! To nie ja, dlaczego ty, k**wa, kłamiesz publicznie i mówisz, że to ja się ciebie wystraszyłem, albo zrezygnowałem z walki z tobą? To właściciele federacji stwierdzili, ty tumanie je**ny, że mam się bić z twoim jeszcze bardziej przygłupim ojcem!

Marcin Najman po raz kolejny w swojej karierze podkreślił, iż zniszczy swojego rywala, który ma ujemny rekord w walkach freakowych. Były pięściarz podkreślił, że nie jest zadowolony z ostatniego występu, ale w starcu ze starym „Muranem” będzie górą… a następnie pójdzie po Mateusza.

– Twój przygłupi ojciec musi się najpierw pozbierać po kolejnym wp***dolu, bo jak wiesz walczył trzy razy i trzy razy dostał wp***dol! Czwarty raz też go dostanie. Ja nie jestem dumny ze swojej ostatniej walki wręcz przeciwnie – wstydzę się jej. Ale twojego starego ubije na kwaśne jabłko, a następnie ciebie przygłupie jeden! I nie kłam następnym razem, ty k**wo je**na!

Kursy bukmacherskie na galę HIGH League 5

Galę HIGH League 5 obstawić można tylko i wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start dla nowych użytkowników przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Sprawdź!  Artur Szpilka nie obawia się ewentualnej porażki z Denisem Załęckim. "Przegram? To przegram"

Zasady są proste. Jeżeli pierwszy kupon będzie zwycięski gracz otrzymuje pełną wygraną, jeżeli zaś przegra – Fortuna zwraca wkład, maksymalnie do 600 zł na konto. Na kupon można dodać jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie okaże się nietrafione, zwrot postawionej kwoty wraca i można wykorzystać je na dalszą grę.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.