High League

(VIDEO) Murański uderza w Szpilkę! „Jest przykładem, że szklana szczęka istnieje. Wkurza mnie jego wbijanie szpilek w Denisa”

Za nami Rundki przed galą High League 5, w których udział wziął Mateusz Murański. Freak fighter odniósł się do tematu szklanej szczęki u Artura Szpilki.

Już 10 grudnia odbędzie się piąta edycja freakowej gali High League. Do klatki powróci m.in. młody „Muran”, który stoczy swój 9 pojedynek. Tym razem zmierzy się z Pawłem Bombą znanym jako „Scarface”. Wielu kibiców uważa starcie za missmatch, gdyż drugi z zawodników nie odniósł jeszcze żadnego zwycięstwa i zanotował dwie błyskawiczne porażki przez ciężki nokaut w pierwszej odsłonie.

Mateusz Murański uderza w Artura Szpilkę

Podczas Rundek poruszony został nie tylko temat nadchodzącej walki, czy aktualnych konfliktów, ale również wytrzymałości, z której słynie Mateusz Murański i z którą według wielu ma duży problem Artur Szpilka.

O tak zwanej szklanej szczęce głośno mówił ostatnio m.in. trener Mirosław Okniński, który próbował wejść byłemu pięściarzowi do głowy przed walką z Denisem Załęckim, do której doszło podczas High League 4.

W pewnym momencie prowadzący rozmowę Mateusz Kaniowski nawiązał do słów Szpilki, który miał stwierdzić, że coś takiego jak szklana szczęka nie istnieje. Na te słowa szybko odpowiedział Murański, który rzucił – Istnieje, jest tego najlepszym przykładem Artur Szpilka.

Zapytany dlaczego wbił szpilkę w byłego pięściarza, odparł – Czemu szpilkę? Mówię prawdę. Albo się z tym rodzisz, albo się z tym nie rodzisz. Albo się rodzisz z pierdolnięciem, tego nie wyćwiczysz. Albo się rodzisz z nokautującym pierdolnięciem, albo nie. Albo się rodzisz ze szklaną szczęką, albo ze szczęką z tytanu, tyle.

Następnie freak fighter odniósł się do wspomnianego wcześniej starcia z Denisem. Jest on przekonany, że gdyby nie kontuzja Załęckiego, to ten znokautowałby byłego pięściarza:

Sprawdź!  Kolejna walka o pas na High League 4 potwierdzona! "Mini Majk" będzie bronił tytułu!

– Nie chcę spekulować, co by było, gdyby. Wiem jedno i mnie wkurza takie gadanie Szpilki odnośnie Denisa, że tam różnego rodzaju szpileczki wbijał w Denisa. Ja jestem przekonany, przekonany, że jeśli ta walka by potrwała jeszcze z 15 sekund, Szpilka by poszedł spać. (…) Jeszcze jedna szarża jakby go przycisnął pod tą klatką, to by był ciężki nokaut.

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.