High League

Awantura w klatce! Najman zawalczy z Murańskim! Doszło do face-to-face [VIDEO]

Gala High League 5 jeszcze się nie rozpoczęła, a federacja ogłosiła już pierwszą walkę kolejnej edycji!

-> Oglądaj High League 5 PPV!

Już niedługo rusza High League 5 PPV, na której zobaczymy takie walki, jak Janikowski vs. „Don Diego”, czy Tyburski vs. Alberto. Na gali pojawi się też Mateusz Murański, który wystąpi w pełnym złej krwi pojedynku z Pawłem Bombą.

Okazuje się, że to nie jedyny „Muran”, który będzie walczył w High League! Jeszcze zanim zaczęła się gala High League 5 PPV, ogłoszono dwóch nowych zawodników. W okrągłej klatce 18 marca zmierzą się Jacek Murański i Marcin Najman!

– To jest jego koniec! Wyp***dala z internetu ta stara k**wa!

Zawodnicy rzucili się sobie do gardeł i nie zdołano doprowadzić do spotkania twarzą w twarz! Ogłoszono też brutalne zasady ich walki: boks birmański, a zatem będą dostępne łokcie i uderzenia oraz wyjątkowo parter, ale jedynie przez 15 sekund, by dobić przeciwnika.

Zobaczcie sami jak to wyglądało!

-> Oglądaj High League 5 na żywo!

Sprawdź!  Miasto Kielce wydało oficjalne stanowisko w sprawie gali Marcina Najmana! Co z MMA-VIP 4 i "Słowikiem"?

Kursy bukmacherskie na High League 5

Galę HIGH League 5 obstawić można tylko i wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start dla nowych użytkowników przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli pierwszy kupon będzie zwycięski gracz otrzymuje pełną wygraną, jeżeli zaś przegra – Fortuna zwraca wkład, maksymalnie do 600 zł na konto. Na kupon można dodać jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie okaże się nietrafione, zwrot postawionej kwoty wraca i można wykorzystać je na dalszą grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.