MMA VIP

Marcin Najman ostro o Putinie! Zaprezentował koszulkę, w której wyjdzie do walki: „Je*ać ku*wę Putina”

Marcin Najman postanowił wyrazić swój sprzeciw w związku z działaniami prezydenta Rosji. Zaprezentował koszulkę, w której wyjdzie do klatki już w tę sobotę.

„El Testosteron” wielokrotnie wypowiadał się na temat sytuacji na Ukrainie, jeszcze zanim kraj został zaatakowany przez rosyjskie wojska. Zapewniał, że Władimir Putin nie wypowie wojny. Swoją tezę argumentował tym, że prezydent Federacji Rosyjskiej ma żonę i dziecko.

– Władimir Putin ma bardzo dużo do stracenia… Gdyby to był człowiek samotny, bez rodziny, to wtedy można by się takiej interwencji zbrojnej na dużą skalę spodziewać, ale myślę, że do niczego wielkiego nie dojdzie – mówił niecałe dwa tygodnie przed atakiem Rosji.

Po wybuchu wojny również zabrał głos i tym razem stwierdził, że Władimir Putin być może przeszedł udar i nie jest w pełni świadomy swoich działań:

– Pewne symptomy niepokojące naszły mnie, gdy oglądałem jego orędzie. On na tym orędziu ma bardzo nienaturalną twarz. Widać, że bardzo przypudrowane oczy, pod oczami mocny makijaż. Może być tak, że on doznał jakiegoś udaru. Ludzie po udarach nawet tych nierozległych, przestają często racjonalnie postrzegać rzeczywistość i nie zdziwiłbym się, gdyby tak było w przypadku Putina, bo to, co on robi, to jest szaleństwo.

W ostatnim czasie zamieścił także kilka wpisów, którymi wyraził swoje poparcie dla Ukrainy walczącej z Rosjanami. Między innymi udostępnił nagranie ukraińskich żołnierzy:

Teraz „El Testosteron” zaprezentował koszulkę, w której wyjdzie do swojej kolejnej walki. Już 5 marca po wielu problemach odbędzie się gala MMA-VIP 4. W main evencie ponownie zobaczymy Najmana w klatce. Tym razem zmierzy się z „Miśkiem z Nadarzyna”.

Sprawdź!  Jóźwiak vs Najman na gołe pięści? Prezes FEN odpowiada! "Na treningach zobaczyłem, że to nie ma nic wspólnego z ulicą, z bójkami, których doświadczyłem"

Jego rywal to 60-latek, który nie ma żadnego doświadczenia w klatce, a sporty walki ćwiczy od kilku miesięcy. Mimo że Najman ma po swojej stronie ogromną przewagę w postaci wieku, doświadczenia w klatce, czy stażu treningowego, to bardzo poważnie podchodzi do starcia z Mirosławem Dąbrowskim.

Aby wyrazić swoją solidarność z Ukrainą i niechęć do prezydenta Rosji, „El Testosteron” wyjdzie do walki w koszulce, na której widnieje napis – „Je*ać ku*wę putina, wolna Ukraina” – jej projekt zaprezentował na swoim Twitterze.

Źródło: Twitter

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.