KSW

Mamed Khalidov zapowiedział emeryturę! Legenda zbliża się do końca kariery

Mamed Khalidov otwarcie przyznał kibicom, że zbliża się do końca swojej podróży w sportach walki.

Były mistrz w wadze średniej KSW od kilku lat są mocno wyczekiwane przez kibiców. Legenda polskiego MMA walczy przeważnie raz do roku i, niemal jak zawsze, są to same hitowe starcia. Tak było w przypadku pojedynku z Roberto Soldiciem, Mariuszem Pudzianowskim, czy trylogii ze Scottem Askhamem.

Mamed Khalidov zawsze gwarantował ekscytujące pojedynki dla fanów i pełne trybuny dla organizatorów. Fighter z Olsztyna niejednokrotnie w spektakularny sposób nokautował swoich oponentów, czym zyskiwał coraz większe grono odbiorców.

Mamed Khalidov szczerze o zakończeniu kariery

Niestety jednak, każda historia ma swój koniec i wiele wskazuje na to, że zbliża się zakończenie przygody przez Mameda w sportach walki. Khalidov nie widzi sensu w walkach o tytuł z dużo młodszym Pawłem Pawlakiem, gdyż w przypadku zdobycia pasa nie byłby go w stanie regularnie bronić.

Wczoraj na social mediach legendy pojawił się wpis, w którym Mamed Khalidov zapowiedział, że jest już coraz bliżej emerytury:

Sprawdź!  Pieniądze nie zatrzymają Soldicia w KSW! "Zaproponowało mi furę pieniędzy, jednak..."

Zbliża się czas zejść ze sceny Kochani. Ile walk jeszcze nam zostało? – napisał. Odejście Mameda z KSW bez wątpienia zakończy pewną erę, gdyż był on jednym z zawodników, którzy budowali organizację oraz polskie MMA.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.