KSW

(VIDEO) Mamed chce kolejnej walki! Prezentuje formę na tarczach: „Jakaś walka by się przydała”

Mamed Khalidov za pośrednictwem social mediów zaprezentował formę na tarczach i zdradził, że chciałby już powrócić do klatki.

Legenda polskiego MMA ma za sobą bolesną porażkę. Mamed podczas grudniowej gali KSW 65 zmierzył się z Roberto Soldiciem i przystąpił do pierwszej obrony mistrzowskiego tytułu, który w poprzednim starciu odebrał Scottowi Askhamowi.

Po pierwszej dobrej rundzie Mamed popełnił błąd i poszedł z Soldiciem na wymianę ciosów. Rywal, który posiada potężne uderzenie, wykorzystał okazję i lewym sierpowym ciężko znokautował mistrza kategorii średniej. Khalidov po przegranej sam przyznał, że nie powinien tego robić, gdyż nie jest to jego styl walki.

Uderzenie Soldicia była na tyle silne, że lekarze porównali je do kopnięcia konia. Doktor Michalik wyjaśnił, że doszło do rzadkiej kontuzji twarzoczaski, a konkretnie złamania jarzmowo-szczękowo-oczodołowe oraz złamania nosa. Mamed krótko po walce musiał przejść kilkugodzinny zabieg.

Mamed chce wrócić do klatki

Khalidov zapowiedział, że to nie koniec i zamierza toczyć kolejne pojedynki. Fighter chciałby już wrócić do klatki i na swoim Facebooku zaprezentował formę na tarczach. Jak jednak wiadomo, na kolejne starcie będzie musiał trochę poczekać.

Sprawdź!  "Różal" powróci jeszcze do klatki KSW? "Chcę wyzwań. Nie jestem tutaj dla pieniędzy, tylko żeby się napie**alac"

Szef KSW przyznał, że nie ma sensu się śpieszyć, jeśli chodzi o zdrowie zawodnika. Martin Lewandowski jednym z wywiadów wyjaśnił, że Mamed będzie mógł prawdopodobnie pod koniec tego roku.

Jakaś walka by się przydała – napisał były mistrz KSW.

Źródło: Facebook

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.