KSW

Różal stoczy kolejną walkę! Menedżer potwierdził powrót byłego mistrza KSW!

Jeszcze w tym roku Marcin „Różal” Różalski stoczy kolejną walkę! Wieści te przekazał jego menedżer, Artur Ostaszewski.

Różalski stoczył łącznie 10 walk pod szyldem KSW. Wygrał w siedmiu z nich, w tym sensacyjnie nokautując w 16 sekund Fernando Rodriguesa na pierwszej gali na Stadionie Narodowym. W ten sposób „Różal” zdobył pas wagi ciężkiej, który natychmiast zawakował.

W 2022 roku powrócił po pięcioletniej przerwie na kickbokserskie starcie z Errolem Zimmermanem. Holender przeważał i zwyciężył po nokdaunach już w 2. rundzie. Po dziś dzień jest to ostatnie starcie w rekordzie Różalskiego.

Jak się okazuje – nie ostatnie w ogóle.

Różalski wróci na KSW 100?!

Popularny „Różal” przeszedł liczne kontuzje, ale wciąż jest chętny na powrót. Swego czasu mówiło się o potencjalnej walce z Łukaszem Parobcem na gołe pięści. W ostatnich miesiącach więcej jednak wspominano o rewanżu z Mariuszem Pudzianowskim.


Przypominamy o nadchodzącej biografii Różalskiego! Powstaje książka o byłym mistrzu KSW, a za jej stworzenie odpowiada dziennikarz Jarosław Świątek z myMMApl. Znajdziemy w niej zarówno opis sportowej kariery, jaki i zakulisowe historie z gal czy życia prywatnego. Bądź na bieżąco i nie przegap premiery! Więcej znajdziesz – TUTAJ

Sprawdź!  Juras o pojedynku z Pudzianowskim: "Ustalmy, że trzeba będzie mnie znokautować, albo coś złamać, żeby kość wystawała, a to będzie trudno"

Podczas, gdy wielu sugerowało, że Marcin Różalski nie stanie kolejny raz w klatce, czy też ringu, interesujące wieści przekazał jego menedżer Artur Ostaszewski. Szef grupy Shocker MMA na portalu X (Twitter) poinformował, że ustalone zostały szczegóły kolejnego starcia „Różala”!

– Różal ma walkę. Termin, rywal – wszystko jest znane. Będzie fajna waleczka jesienią.

Jesienią, a dokładniej w listopadzie, odbędzie się gala KSW 100. Niewykluczone, że były mistrz wagi ciężkiej właśnie na tym wydarzeniu raz jeszcze stanie w okrągłej klatce.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.