KSW

Mamed Khalidov we freak fightach? Szef KSW zabrał głos w sprawie legendy!

Mamed Khalidov zawalczy na gali freak fightowej? Wszystko wskazuje na to, że może stoczyć pojedynek poza organizacją KSW.

Mamed jest jedną z największych legend polskiego MMA i stoczył już 47 zawodowych pojedynków, jednak w ostatnim czasie próbuje czegoś nowego. Pod koniec 2022 roku jako były mistrz kategorii średniej zadebiutował w wadze ciężkiej i zmierzył się z Mariuszem Pudzianowskim.

Pomiędzy zawodnikami było ponad 24 kilogramy różnicy. Było to mocno nietypowe starcie, jeśli chodzi o zawodowe MMA, gdyż normalnie fighterzy nie toczą takich pojedynków. Teraz Khalidov wpadł na całkiem inny pomysł i chciałby zawalczyć w innej formule.

Za pośrednictwem social mediów zapowiedział, że chciałby spróbować swoich sił w walce bokserskiej. Na jego słowa odpowiedział Jan Błachowicz, który wyraził chęć do stoczenia pojedynku. Nie wykluczone, że Khalidov przeprowadził już rozmowy w sprawie swojego debiutu w boksie i chciał sprawdzić, jak zareagują na to kibice.

O całą sprawę w rozmowie z fansportu.pl zapytany został sam szef federacji Martin Lewandowski, który co ciekawe zdradził, że jego kontrakt z KSW pozwala na taką walkę. Bardzo możliwe, że zobaczymy więc Mameda w federacji freakowej, gdyż raczej właśnie taka będzie w stanie zorganizować jego występ.

Sprawdź!  Khalidov otwarty na walkę z Pudzianem: "Gdyby to była freakowa walka, to bym odmówił. Pudzianowski jest 100 procentowym sportowcem"

Więcej szczegółów wraz z komentarzem Martina Lewandowskiego znajdziesz w nagraniu poniżej:

Całą rozmowę z Martinem Lewandowskim znajdziesz tutaj:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.