KSW

Mamed Khalidov mistrzem KSW! Znokautował Askhama w 36 sekund! [WIDEO]

Mamed Khalidov w spektakularny sposób rewanżuje się Scottowi Akshamowi i wygrywa walkę wieczoru w zaledwie 36 sekund!

To już kolejny raz, kiedy fighterzy staną ze sobą do walki. Po raz pierwszy bili się w grudniu 2019 roku. Od tego czasu nie stoczyli żadnej walki. W pierwszym pojedynku Khalidov przegrał przez decyzję sędziów po trzech rundach. Tym razem walka toczyła się o mistrzowski pas kategorii średniej, a pojedynek był zaplanowany na 5 odsłon.

Mamed podchodził do walki z rekordem 34-7-2. Zawodnik zaliczył ostatnio serię 3 porażek. Natomiast Askham z bilansem 19-4. Nie przegrał żadnej z ostatnich pięciu walk.

Walka rozpoczęła się od mocnego kopnięcia w wykonaniu Mameda. Następnie zawodnik ruszył do przodu z ciosami, jednak doszły one do celu. Natychmiast odpalił latające kopnięcie, które idealnie tafiło w twarz wycofującego się Anglika! Askham nie był w stanie tego ustać, od razu padł pod siatkę, a Mamed dołożył kilka ciosów, zanim sędzia przerwał pojedynek.

W fantastyczny sposób Khalidov powraca na tron i po raz kolejny w karierze jest mistrzem KSW. Tym razem na zdobycie pasa potrzebował jedynie 36 sekund!

Sprawdź!  "Zróbmy walkę dwóch mistrzów" - Marian Ziółkowski chce się zmierzyć z Danielem Torresem

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.