KSWMMA

Maciej Kazieczko zawalczy z Marianem Ziółkowskim o pas kategorii lekkiej KSW

Na kanale boksujemy.tv na youtubie pojawił się wywiad z Robertem Joczem – głównym trenerem WCA Fight Team. Daniel Omielańczuk porozmawiał z trenerem Joczem między innymi o ostatniej obronie pasa przez Jana Błachowicza, ale pojawił się też temat trenującego na co dzień w Warszawskim Centrum Atletyki – mistrza KSW – Mariana Ziółkowskiego.

Marian Ziółkowski (MMA 22-8-1), który pas mistrzowski kategorii lekkiej zdobył na KSW 57, gdzie przed czasem odprawił Romana Szymańskiego. Trener Golden Boya zdradził, z kim jego podopieczny zawalczy w pierwszej obronie mistrzowskiej.

Marian będzie bronił pasa z Kazieczką. Jeśli podejdzie do tego starcia jak do walki z Szymańskim, to będzie dobrze.

Ziółkowski i Kazieczko mieli spotkać się już podczas KSW 54, ale wtedy obecny mistrz zdecydował się wycofać z tego pojedynku i w walce wieczoru podjąć aktualnie panującego – Mateusza Gamrota.

Kazieczko notuje aktualnie serię czterech zwycięstw z rzędu i przez wielu już wcześniej uważany był za naturalnego kandydata do walki o mistrzowski pas kategorii lekkiej. Podczas swojej przygody w KSW, reprezentant Ankosu wygrywał między innymi z Bartłomiejem Koperą czy Michaelem Dubois’em.

Sprawdź!  Artur Szpilka o rywalu na debiut w MMA: "Nigdy nie będę walczył z freakiem. Chciałbym walczyć z..."

Źródło: Boksujemy.tv – Youtube

smma

Kacper, lat 33. MMA interesowało mnie jeszcze przed tym, jak Mariusz Pudzianowski wchodził do klatki KSW. Pamiętam, jak po tym wydarzeniu wszystko nabrało rozpędu. Zagorzały fan Joanny Jędrzejczyk i Mateusza Gamrota. Na co dzień mieszkam w Hiszpanii i tam też trenuje w jednym z klubów bokserskich w Alicante.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.