PRIME SHOW MMA

Lupa idzie po nokaut w walce z Wielkim Bu! Zamierza ustrzelić swojego rywala: „Jestem większy i jest jeszcze większa petarda”

„Wielki Bu” zostanie znokautowany? Jego rywal nie ukrywa, że zamierza rozstrzygnąć ten pojedynek przed czasem i idzie po KO.

Już dzisiaj dojdzie do walki pomiędzy Patrykiem Masiakiem i Łukaszem Lupą. Bukmacherzy stawiają „Wielkiego Bu” w roli dużego faworyta, jednak wygrana jego przeciwnika nie powinna być niespodzianką. Lupa jest bardziej doświadczony, dysponuje silnym uderzeniem oraz mocno przybrał na masie specjalnie do starcia na Prime Show MMA 5.

Odbierz bonusy na walkę „Wielkiego Bu”!

Starcie Masiak vs Lupa i pozostałe pojedynki można obstawić jedynie u legalnego bukmachera Fortuna, który nowym graczom na start oferuje szereg atrakcyjnych bonusów! Już za samą rejestrację otrzymasz darmowe 20 złotych. Kolejne 10 złotych dostaniesz za pierwszy depozyt.

Co najważniejsze, masz możliwość obstawienia aż trzech kuponów bez ryzyka. Jeżeli pierwszy z nich okaże się wygrany, otrzymasz pieniądze na konto. Natomiast w przypadku przegranej Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł.

Sprawdź!  Wielki Bu nie zawalczy na Prime MMA 6! Prezydent Torunia zablokował jego pojedynek!

-> Odbierz bonus i obstaw galę Prime Show MMA 5

Lupa pójdzie po nokaut

W ostatnim wywiadzie Lupa dał jasno do zrozumienia, że zamierza odnieść zwycięstwo przed czasem. Podkreślił, że tym razem jest w naprawdę dobrej formie i przede wszystkim ma za sobą pełen obóz przygotowawczy.

Ostatnim razem wziął walkę na ostatnią chwile i federacja zadzwoniła do niego zaledwie trzy tygodnie przed galą. Ten mimo to zgodził się na starcie z Pawłem Tyburskim, który jest jednym z najlepszych freaków w Polsce:

– Ja nie będę zdradzał szczegółów. Petarda w łapie jest. Ja petardę miałem jak byłem chudszy. Teraz jestem większy i jest jeszcze większa petarda. Na pewno będę celował i próbował ustrzelić.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.