PRIME SHOW MMA

Ogromna różnica wagi! Piątkowska zawalczy z rywalem cięższym o 75 kilogramów!

Ostatnie godziny dzielą nas od Prime Show MMA 5. Podczas tego wydarzenia dojdzie do pojedynku pomiędzy kobietą i kilkadziesiąt kilogramów cięższym mężczyzną.

Walka pomiędzy Ewą Piątkowską i Adrianem Salwą znanym jako „Puszbarber” to zestawienie, o którym mówiło się bardzo głośno. Starcia mężczyzn z kobietami zawsze wywołują sporo kontrowersji. Tym razem jednak obyło się bez lawiny krytycznych komentarzy ze względu na poziom, który jako była mistrzyni świata prezentuje mocno faworyzowana Piątkowska.

Kurs na jej zwycięstwo to zaledwie 1.12, kiedy wygrana jej rywala to aż 5.00. Wszystkie pojedynki można obstawić jedynie u legalnego bukmachera Fortuna, który nowym graczom na start oferuje szereg atrakcyjnych bonusów! Już za samą rejestrację otrzymasz darmowe 20 złotych. Kolejne 10 złotych dostaniesz za pierwszy depozyt.

Co najważniejsze, masz możliwość obstawienia aż trzech kuponów bez ryzyka. Jeżeli pierwszy z nich okaże się wygrany, otrzymasz pieniądze na konto. Natomiast w przypadku przegranej Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł.

Sprawdź!  (VIDEO) Włodarze FAME o niespodziewanym odejściu Don Kasjo: "Nie wiedzieliśmy o tym. Zawsze mówił o zasadach, a tutaj pokazał..."

-> Odbierz bonus i obstaw kupony bez ryzyka

Wczoraj odbyło się oficjalne ważenie, a jego wyniki mogły zaskoczyć wielu kibiców. Piątkowska wniosła na wagę 69,9 kg, natomiast jej przeciwnik aż 145,7 kg, czyli ponad 75 kilogramów więcej! Jest to ogromna różnica, jednak będzie działać wyłącznie na korzyść byłej mistrzyni świata.

Podobną różnicę oglądaliśmy w walce Marcina Wrzoska z Piotrem Kałuskim czy Dawida Ambroziaka i „Hecmana”. W obu przypadkach zwyciężyli mniejsi zawodnicy, dla których różnica warunków fizycznych w klatce nie miała dużego znaczenia.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.