GROMDA

LIVE z zawodnikami GROMDA 16! Darmowe kody PPV do zgarnięcia [WIDEO]

Dzisiejszego wieczoru kibice zasiądą przed ekranami, by oglądać galę GROMDA 16. Bohaterowie tego wydarzenia wcześniej pojawią się podczas transmisji LIVE na kanale Fansportu TV. Widzowie do zgarnięcia będą mieli wiele kodów PPV!

Gala GROMDA 16 startuje w piątek, 1 marca, o godzinie 20:00. Na kibiców czekają ekscytujące walki na gołe pięści, w których udział wezmą sami najtwardsi zawodnicy. Odbędzie się turniej o wysoką stawkę, a także elektryzujące super fighty!

Dzisiejszy Krwawy Piątek obejrzysz wyłącznie w PPV. Cena za dostęp zaczyna się od 39,99 zł, ale do wyboru są też rozszerzone pakiety z wieloma dodatkami! Dostęp do gali wykupisz – TYLKO TUTAJ!

Oglądaj LIVE i odbierz darmowy kod PPV na GROMDA 16

Dziś o godzinie 15:00 w Pionkach odbędzie się transmisja na żywo po przed galą GROMDA 16. Gośćmi Kacpra Mi i Michała Tuszyńskiego z Fansportu TV będą bohaterowie dzisiejszego wydarzenia, którzy czekają na Wasze pytania!

Dodatkowo na czacie będą pojawiały się darmowe kody PPV do zgarnięcia! Pamiętajcie, by dać subskrypcję i łapkę w górę.

Sprawdź!  "Taeddy" z Niemiec wygrywa turniej GROMDA 12! Pokonuje "Suchego" w finale!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.