GROMDA

Łazar wraca na GROMDA 16! Przypominamy emocjonujące starcie z Don Diego [WIDEO]

Rafał Łazarek, czyli popularny „Łazar” podczas GROMDA 16 wraca do akcji! Rywalem charakternego bijoka będzie „Mario”, a my przypominamy jego ekscytującą walkę z „Don Diego”.

Już dziś, w piątek 1 marca, odbędzie się kolejna edycja gali GROMDA. W charakterystycznym, małym ringu 4×4 m odbędzie się szereg emocjonujących walk, w których nokauty są gwarantowane! Do akcji powróci między innymi „Łazar”, który doskonale wie, jak rozgrzać publikę fenomenalną bijatyką!

Galę GROMDA 16 obejrzeć na żywo można wyłącznie w systemie PPV. Cena za dostęp zaczyna się od 39,99 zł, ale do wyboru są też rozszerzone pakiety z wieloma dodatkami!

Oglądaj GROMDA 16 NA ŻYWO!

Krwawy pojedynek Łazara z Don Diego!

Podczas GROMDA 16 „Łazara” czeka starcie weteranów. Jego oponentem będzie bowiem Mariusz „Mario” Kruczek. Rafał Łazarek, podobnie jak zakopiański oponent, na początkach GROMDY brał udział w turnieju. Tam w niezwykle twardej walce zmierzył się z Mateuszem „Don Diego” Kubiszynem. To krwawe starcie możecie zobaczyć poniżej.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.