GROMDA

Kuriozalne przeprosiny Popka! Tak tłumaczy się z szokującego nagrania [WIDEO]

Raper „Popek” skomentował karygodne wideo, które od kilkudziesięciu godzin krąży po Internecie. Skandaliczna sytuacja miała być jedynie „żartem”.

Były członek Gangu Albanii to niezwykle kontrowersyjna postać, która niejednokrotnie zaskakiwała widzów swoim zachowaniem. Tym razem jednak „Popek” przeszedł samego siebie.

Do sieci trafiło skandaliczne nagranie z jego Instagrama. Raper zapowiadał w nim obrzydliwe czynności, w tym m. in. kopulację z owczarkami niemieckimi pani lekkich obyczajów, w której mieszkaniu miał przebywać.

Szybko posypała się lawina komentarzy i mocnych wypowiedzi. Bodaj najostrzejszy komentarz nagrał „Różal”, który znany jest z działania na rzecz zwierząt. Swoje trzy grosze dorzucili też „Żurom”, czy „Wielki Bu”.

Popek przeprasza za skandaliczne nagranie

Do sprawy w końcu odniósł się też sam zainteresowany. „Popek” nagrał na swoich social mediach przeprosiny z wytłumaczeniem. Jak sam powiedział, wszystkiemu winne są lata korzystania z używek, które miały zniszczyć mu psychikę.

– Siemanko, chciałem się odnieść do najgłupszego filmiku, jaki nagrałem w swojej karierze. Patrząc na to trzeźwym okiem, nie jestem z tego dumny. Prawda jest taka, że mam na…bane we łebie po nar…tykach, po alkoholu.

Powiem po prostu jak było – po…bało mi się w głowie. Chciałem zrobić sobie żarcik, z którego nie jestem dumny i… nie r…chałem żadnych owczarków, nie s…ałem prostytutce do ryja. Ch…jowe na maksa. No do…bałem, przepraszam. To nie było śmieszne – zakończył krótko „Popek”.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.