MMA

Różal reaguje! Jest wściekły po skandalicznym nagraniu z Popkiem! [WIDEO]

Marcin Różalski nie wytrzymał po nagraniu, które wczoraj trafiło do sieci. Szokujący materiał z „Popkiem” wzbudził ogromne oburzenie, a nawet doprowadził do reakcji jednej z fundacji.

Raper ma na swoim koncie wiele kontrowersyjnych sytuacji, jednak w ostatnim czasie jego postawa przekracza kolejne granice. Nikt jednak nie spodziewał się takiego zachowania ze strony „Popka”. Na Instagramie pojawiły się pod jego adresem zarzuty o zoofilię.

Następnie media obiegło nagranie, po którym wybuchła ogromna afera:

Na sprawę zareagowała m.in. fundacja dla Szczeniąt Judyta, której przedstawicielka poinformowała, że przekazała już nagranie „Popka” swoim prawnikom i prosi o więcej dowodów. Dodatkowo głos zabrała federacja GROMDA.

Mariusz Grabowski oświadczył, że w organizacji nie ma miejsca dla takich ludzi jak „Popek”. Zaraz po tym, jak dotarł do niego materiał z raperem, postanowił o wyrzuceniu go z GROMDY:

Sprawdź!  Jan Błachowicz, Mamed Khalidov i ring girl KSW nominowani do World MMA Awards

Marcin Różalski w przeszłości trenował rapera do walki w KSW, jednak nie wspomina dobrze współpracy. Były zawodnik KSW od lat działa w obronie zwierząt i prowadzi swoje własne stowarzyszenie Różaland. Opiekuje się zwierzętami odebranymi interwencyjnie czy też odkupionymi od handlarzy, ratując je tym samym od śmierci.

Fighter nie mógł nie zareagować na film z udziałem „Popka”. Całkowicie puściły mu hamulce i wściekły zwrócił się do rapera. „Różal” nie ma wątpliwości, że za takie zachowanie powinien stracić fanów i zostać wykluczony ze środowiska.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.