GROMDA

Wielki Bu zabrał głos! Komentuje skandal z Popkiem

Patryk Masiak zabrał głos w sprawie nagrania, które w minioną niedzielę obiegło Internet. Ostrzegł wszystkich swoich kibiców przed tym, jak może skoczyć się branie narkotyków.

Weekend zakończył się ogromną aferą z „Popkiem” w roli głównej. Do sieci trafiło szokujące nagranie z raperem, który przejawia zachowania zoofilskie. Część materiału została jednak zakryta, gdyż Instagram nie pozwoliłby na opublikowanie takich treści.

Głos w sprawie zabrał m.in. Marcin Różalski, który nie wytrzymał i zrównał rapera z ziemią. Możemy być pewni, że „Popek” zrobi wszystko, aby uniknąć „Różala” i nie stanąć z nim twarzą w twarz. Nagranie byłego mistrza KSW znajdziesz – TUTAJ.

Na skandal zareagowała również jedna z fundacji, która zamierza pozwać rapera. Pojawił się także komentarz „Wielkiego Bu”. Na swoim Instagramie tak podsumował film z udziałem „Popka”, który przez uzależnienie od narkotyków coraz bardziej traci kontakt z rzeczywistością:

– Prze…ane, że droga „kariery” może doprowadzić cię do momentu, w którym muszą paść słowa: „Nie ruch…em żadnych owczarków”.

Następnie opublikował fragment piosenki „Kroniki Opętania”, w której „Popek” sam odradzał branie narkotyków, gdyż może skończyć się to tragedią:

Sprawdź!  Wielki Bu SPORO cięższy od Denisa! Zobacz ostatnie face to face przed Clout MMA 3 [WIDEO]

– „Jeśli nie chce przejść przez piekło, jak kolega Jacek, zostaw dragi w domu i weź babcię na spacer!”. Dzieci, narkotyki to nie zabawa. Koniec świata! – napisał, również ostrzegając swoich kibiców przed narkotykami.

To nie wszystko, gdyż pojawiło się również oświadczenie GROMDY! Federacja postanowiła natychmiast zakończyć współpracę z „Popkiem”:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.