High League

Kubiszyn zabrał głos po ogłoszeniu walki z Janikowskim! „Zestawienie, o jakim marzyłem! Był i nadal jest dla mnie sportową inspiracją”

Mateusz Kubiszyn zabrał głos po ogłoszeniu niespodziewanego zestawienia na High League 5. „Don Diego” już 10 grudnia stanie przed jednym z największych wyzwań w sportowej karierze.

„Don Diego” ma za sobą ciężkie ringowe wojny m.in. w GROMDZIE, gdzie walczył na gołe pięści. Jest także doświadczonym kickbokserem, który ma na swoim koncie liczne medale, w tym trzykrotne złoto na mistrzostwach świata.

Pierwsze słowa „Don Diego” po ogłoszeniu walki

Jeśli jednak chodzi o MMA, nie ma na swoim koncie dużego doświadczenia. Zmierzył się jedynie z Denisem Załęckim i świetnie zrealizował swój plan, wygrywając pojedynek na punkty. Tym razem stanie przed znacznie większym wyzwaniem, jakim będzie Damian Janikowski.

Janikowski w KSW stoczył 12 pojedynków i wygrał 7 razy. Mierzył się z naprawdę mocnymi rywalami jak Michał Materla czy Szymon Kołecki. Jest także brązowym medalistą olimpijskim w zapasach, a jego doświadczenie w tej dyscyplinie bez wątpienia da mu ogromną przewagę.

Kubiszyn nie ukrywa, że jest to dla niego wymarzone zestawienie. Nie każdy ma okazję na początku przygody z MMA zmierzyć się z takim przeciwnikiem. „Don Diego” za pośrednictwem swojego Instagrama przyznał nawet, że Janikowski jest dla niego sportową inspiracją.

Sprawdź!  Janikowski zostanie zwolniony z KSW, jeśli przegra z Kubiszynem? "Juras" komentuje: "Znam dobrze Maćka i Martina. W przypadku porażki..."

– I to jest zestawienie, o jakim marzyłem! @damian.janikowski moim rywalem na gali @highleague_official w Łodzi! Meeega się cieszę, że skrzyżuję rękawice z prawdziwym sportowcem, którego szanuję i który był (i nadal jest) dla mnie sportową inspiracją.

Kursy bukmacherskie „Don Diego” vs Janikowski

Galę HIGH League 5 obstawić można wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start dla nowych użytkowników przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli pierwszy kupon będzie zwycięski gracz otrzymuje pełną wygraną, jeżeli zaś przegra – Fortuna zwraca wkład, maksymalnie do 600 zł na konto. Na kupon można dodać jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie okaże się nietrafione, zwrot postawionej kwoty wraca i można wykorzystać je na dalszą grę.

Legitymujący się rekordem 7-5 Janikowski faktycznie jest faworytem w pojedynku z „Don Diego”. Warto jednak zauważyć, że nie jest to miażdżąca różnica i Kubiszyn nie jest underdogiem bez szans. Na pewno musi popracować na obroną przed obaleniami, gdyż Wrocławianin będzie chciał zdominować go swoimi zapasami.

Sprawdź!  Ostra wymiana zdań "Ferrariego" z Kamilem Łaszczykiem! "Wziąłeś się znikąd i cwaniakujesz..."

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.